וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הלילה ב-NFL: וושינגטון מארחת את טנסי בקרב ענקים

30.10.2000 / 14:22

שתי הקבוצות יכולות להגיע בשקט לסופרבול בינואר; בקו מחצית העונה תהיה הזדמנות לראות איזה קבוצה טובה יותר


שתי קבוצות שיכולות להיפגש בסופרבול, יתמודדו הלילה בוושינגטון כשהרדסקינס יארחו את טנסי ב"מנדיי נייט פוטבול".

שתי הקבוצות פתחו את העונה בצורה צולעת אך השתפרו משבוע לשבוע כשהדבר החשוב ביותר, מאזן ההפסדים, לא צמח למרות היכולת הלא מרשימה שלהן. גם הרדסקינס (מאזן 2:6) וגם הטייטנס(1:6) מובילות את הבתים שלהן בשלב מחצית העונה וירצו לשמור על מעמדן. מדובר בשתי קבוצות דומות מאוד עם הגנה חזקה והתקפה שמבוססת על משחק הקרקע במטרה לפתוח את המשחק האוירי.

הרבה דובר הקיץ על הרדסקינס וקבוצת המיליונים שלה. האם כסף יכול לקנות טבעת סופרבול? עד עכשיו הרדסקינס משתפרים ככל שהעונה מתקדמת ונהנים מעונת MVP של סטפן דיויס. הרנינג בק הכשרוני של הרדסקינס רץ כבר ל-802 יארד ורשם שמונה טאצ'דאונס העונה. הריצה של דיויס מאפשרת לברד ג'ונסון את המהלכים הגדולים לרסיבר אלברט קונל, שהפך אחרי פציעתו של מייקל ווסטברוק למטרה העיקרית של ג'ונסון.

טנסי תחסר הערב כנראה את הרנינג בק המוכשר שלה, אדי ג'ורג', אך גם בלעדיו תתבסס על משחק הריצה. סטיב מקניר, הקווטרבק האתלטי של טנסי, שיפר העונה את היד וזורק עמוק יותר. פרנק וייצ'ק עושה עבודה מצוינת בטייט אנד ורשם כבר שלושה טאצ'דאונס העונה. חשוב יותר, האיום העמוק של וייצ'ק מאפשר למקניר ורסטיליות גבוהה יותר במשחק האויר. ההגנה של הטייטנס כפתה 12 איבודי כדור בארבעת המשחקים האחרונים ומתחילה להזכיר את היכולת שהביאה את הקבוצה לסופרבול בעונה שעברה. הטייטנס ינסו לסגור את דיויס וינסו להפעיל לחץ על ג'ונסון כדי לתת לעצמם סיכוי במשחק חוץ קשה מאוד.

וושינגטון מועמדת לנצחון, בגלל הבית והקהל, אבל טנסי כבר ניצחה במקומות גרועים יותר.

(4:00 בבוקר שבין שני לשלישי, שידור ישיר ב-ESPN).

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully