פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האם מי שלא מתחסן צריך להיענש?

   אשתו של המרגל החרדי מדברת לראשונה, התיירות הפלסטינית כובשת את תל אביב, ומה יעשה הניתוח לפופולריות של נתניהו? צפו במהדורת וואלה! חדשות

   האם מי שלא מתחסן צריך להיענש?

   היום במהדורה:

   אשתו של "המרגל החרדי" מתייצבת להגנתו. שלושה שבועות אחרי המעצר של איש נטורי קרטא, יצחק ברגל, שנאשם בניסיון ריגול לטובת איראן - אומרת אישתו בראיון מיוחד לכתבנו יאיר אלטמן, שבעלה אינו המפלצת ש"הציונים" עשו ממנו.

   אפקט הניתוח: האם הפופלריות של נתניהו תגדל? לאחר שהובהל בלילה לבית החולים לניתוח דחוף לתיקון בקע בטבור, ראש הממשלה מתאושש מהניתוח וסמכויותיו הושבו אליו. איך תושפע הפופולריות שלו ממחלתו?

   האם מי שלא מתחסן צריך להיענש? בשבוע הבא יחל מבצע החיסונים הארצי של משרד הבריאות נגד נגיף הפוליו. השווינו את המדיניות של ארצות שונות בנוגע למתן חיסונים לילדים.

   הפלסטינים בעקבות הצרפתים: אתמול הסתיים העיד אל-פיטר המוסלמי, שבמהלכו ניתן היה לראות אלפי פלסטינים מבלים ומנפנפים ברחבי המדינה. בחודש הרמדאן ובמהלך החג ביקרו בישראל כמיליון בני אדם מהגדה המערבית. איפה בילו התיירים הפלסטינים, וכמה הרוויחה המדינה?

   קולקציות הסתיו/חורף: חוזרים לניינטיז: קסטרו חשפו היום את הקולקציה החדשה, ואם תשאלו את לירוי שופן, עורך וואלה! אופנה - ההיסטוריה חוזרת. מה נלבש בחורף הקורב?

   התחזית: היום ירידה קלה בטמפרטורות ונעים מהרגיל בעונה, הערב מעונן חלקית ומחר דומה.

   צפו במהדורה המלאה של וואלה! חדשות.