וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק לאומי ארה"ב: גידול של 37 אחוז ברווח הנקי השנה

30.10.2000 / 11:12

הנהלת הבנק פרסמה את תוצאות הדו"ח הכספי לרבעון השלישי; מנכ"ל הבנק: הבנק ימשיך להרחיב המעורבות עם חברות היי-טק, בעיקר ישראליות

בנק לאומי ארה"ב פרסם היום את התוצאות הכספיות לתשעת החודשים הראשונים של שנת 2000. הרווח הנקי של הבנק הסתכם בתקופה זו ב-24 מיליון דולר, גידול של 37 אחוז יחסית לתקופה המקבילה אשתקד.

הרווח הנקי של הבנק הסתכם ברבעון השלישי השנה ב-8.2 מיליון דולר, לעומת 6.3 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. המדובר בגידול של 30 אחוז. הרווח הנקי לפני מס הסתכם בתשעת החודשים הראשונים השנה ב-40.7 מיליון דולר, לעומת 30 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. המדובר בגידול של 36 אחוז.

התשואה על ההון הגיעה בתשעת החודשים ל-12.7 אחוז, לעומת 10.2 אחוז בתקופה המקבילה. מאזן הבנק לסוף ספטמבר הסתכם ב-3.9 מיליארד דולר, לעומת 3.2 מיליארד דולר בתקופה המקבילה אשתקד. ההון העצמי הסתכם ב-348.8 מיליון דולר.

מנכ"ל בנק לאומי ארה"ב, ד"ר זלמן סגל, אמר בהתייחס לתוצאות הבנק כי הן מצביעות על ההצלחה של האסטרטגיה של הבנק המתמקדת בשלושה תחומים עסקיים עיקריים, ובהם בנקאות פרטית ובנקאות בינלאומית. הוא הוסיף כי בנק לאומי ארה"ב ימשיך להרחיב את המעורבות עם חברות היי-טק, ובעיקר עם חברות ישראליות עם נוכחות בארה"ב, ומעורבות בשווקים הגלובליים התורמות למשק הישראלי.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully