וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אתר אינטרנט של הימין: "עשרת אלפים דולר למי שיעשה צדק עם רג'וב"

30.10.2000 / 7:40

האתר מזוהה עם מועצת יש"ע; את הכסף הציע יורד ששכל את שני בניו בפיגועי טרור; עורך האתר: "אף אחד לא אמר את המילה 'רצח', אני משאיר את הדברים לדמיונו הפורה של הקורא"; התקבלו כבר מספר הצעות, חלק מהמעוניינים דרשו יותר כסף

אתר "דעות", המזוהה עם מתיישבי יהודה ושומרון, פירסם אתמול מודעה המציעה עשרת אלפים דולר למי שישים את ידו על ג'בריל רג'וב, ראש המנגנון הפלסטיני המסכל בגדה.

במודעה מופיעה תמונתו של רג'וב, כשבמרכז מטרה, תחת הכיתוב מבוקש, ג'בריל רג'וב, החשוד בארגון, תיכנון וביצוע פעולות טרור ורצח ישראלים.

יוני לבב, עורך האתר המגדיר עצמו כ"אתר המאבק למען ארץ ישראל", אומר כי הן במודעה והן הוא עצמו מדברים על עשיית צדק ולא על רצח "אני משאיר לדמיון הפורה של הקורא לפרש את הדברים".

לבב מסר כי המודעה ממומנת על ידי ישראלי שירד לארה"ב ואיבד שני בני משפחה בפיגוע טרור לפני שנים רבות.

בכתבה המפורסמת באתר נכתב כי האיש שנחשף רק בשמו הפרטי, יצחק, פנה כבר לפני מספר שבועות למערכת האתר וביקש לפרסם את המודעה בעקבות האירועים האחרונים. לדבריו, רג'וב אחראי לכל מעשי הטרור שנעשו בשנים האחרונים ודבר לא נעשה ללא הסכמתו.

מערכת האתר החליטה לפרסם את המודעה בעקבות דבריו של ג'יבריל רג'וב אמש בתוכנית "פגוש את העיתונות", לפיהם שני תושבי איתמר מבוקשים ברשות הפלסטינית בחשד לרצח פלסטינים. רג'וב הוסיף כי הרשות הפלסטינית תרדוף את השניים ותביא אותם למשפט צדק בבית המשפט של הרשות.

כתבנו לירון מרוז מוסיף: דובר מועצת יש"ע, יהושע מור יוסף, הכחיש כל קשר בין המועצה לאתר. מור הוסיף כי "אין ספק שרג'וב הוא מחבל שצריך למצות איתו את הדין, אבל היחידים שצריכים לעשות זאת זו מדינת ישראל".

הבוקר נודע כי מספר פונים כבר התקשרו לאתר האינטרנט והביעו עניין בהצעה, אולם חלקם דרש להעלות את הסכום תמורת ביצוע הפעולה.

בהתנחלות איתמר מסרו הבוקר כי הם שוקלים צעדים להגנה על המתנחלים שירו על הפלסטיני.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully