וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מודעה באתר מועצת יש"ע מציעה עשרת אלפים דולר על ראשו של רג'וב

29.10.2000 / 21:08

ה"פרס" ממומן על ידי יהודי המתגורר בארה"ב שאיבד בן משפחה בפיגוע טרור; ראשי האתר החליטו לפרסם את המודעה בעקבות דברי רג'וב אמש נגד שני תושבי איתמר שרצחו, לטענת רגו'ב, פלסטינים

אתר "דעות" של מועצת יש"ע מפרסם היום מודעה המציעה עשרת אלפים דולר למי שישים את ידו על ג'בריל רג'וב, ראש המנגנון הפלסטיני המסכל בגדה.

המודעה ממומנת על ידי יהודי שאיבד בן משפחה בפיגוע טרור לפני שנים רבות, ועזב את הארץ לארה"ב בעקבות הפיגוע.

במודעה מופיעה תמונתו של רג'וב, כשבמרכז מטרה, תחת הכיתוב מבוקש, ג'בריל רג'וב, החשוד בארגון, תיכנון וביצוע פעילות טרור ורצח של ישראלים.

בכתבה המפורסמת באתר נכתב כי האיש שנחשף רק בשמו הפרטי, יצחק, פנה כבר לפני מספר שבועות למערכת האתר וביקש לפרסם את המודעה בעקבות האירועים האחרונים. לדבריו, רג'וב אחראי לכל מעשי הטרור שנעשים בשנים האחרונים ודבר לא נעשה ללא הסכמתו.

מערכת האתר החליטה לפרסם את המודעה בעקבות דבריו של ג'יבריל רג'וב אמש בתוכנית "פגוש את העיתונות", לפיהם שני תושבי איתמר מבוקשים ברשות הפלסטינים בחשד לרצח פלסטינים. רג'וב הוסיף כי הרשות הפלסטינית תרדוף את השניים ותביא אותם למשפט צדק בבית המשפט של הרשות.

כתבנו לירון מרוז מוסר, כי דובר מועצת יש"ע, יהושע מור יוסף, הכחיש כל קשר בין המועצה לאתר. מור הוסיף כי "אין ספק שרג'וב הוא מחבל שצריך למצות איתו את הדין, אבל היחידים שצריכים לעשות זאת זו מדינת ישראל".0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully