וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אריקסון: "תמיד טוב לעשות שינוי"

27.10.2000 / 19:59

מאמנה השבדי של לאציו מסרב לאשר את דברי עוזרו, בדבר פניה רשמית שקיבל מההתאחדות האנגלית בנוגע לאימון הנבחרת, אך נותן רמז עבה כי יש בסיס לדברים

להלן עדכון יומי במשחק הלאומי של אנגליה, "מי יחליף את קיגן?" :

ארסן וונגר פרש כבר אתמול מהמשחק, רוי הודג'סון קיבל אור ירוק מהמועדון שלו לשקול הצעה אנגלית ורק האיתותים מצידו של אריקסון השבדי, לא היו ברורים, לפחות עד היום.

על פי פרסומים בתקשורת הבריטית, עוזרו של אריקסון בלאציו, טורד גריפ, הודה היום כי ההתאחדות האנגלית אכן פנתה לאריקסון בנוגע למישרה המדוברת.

על פי גריפ, אריקסון אמר לראשי ההתאחדות האנגלית כי ההצעה מאוד מחמיאה לו, אך הוא לא מתכוון לעזוב את לאציו לפני תום חוזהו בסוף העונה.

המאמן עצמו הכחיש כל פניה רשמית אליו, אך אישר כי הוא רואה בהצעה כזו כבוד רב וכי "זה תמיד טוב לעשות שינוי".

כל מי שבקיא בקריאה בין השורות, יכול להבין כי הצדדים נמצאים בדין ודברים ממשי והשאלה האמיתית, שעדיין לא קיבלה מענה היא האם באנגליה יהיו מוכנים לחכות לאריקסון עד סוף מאי.

המאמן, כאמור הבהיר, כי מעבר לפני תום העונה אינו רלוונטי וגם נשיא לאציו, סרג'יו קראגונטי, כשנשאל בעניין, לא הותיר מקום לספק ואמר: מר אריקסון הוא המאמן שלנו ובוודאי שלא יורשה לעזוב או לנהל מגעים עד לסיום החוזה עמנו".

לשכת העיתונות הבריטית דורשת מההתאחדות האנגלית להמתין עם ההחלטה על מינוי מאמן לנבחרת ולאפשר לעיתונאי הממלכה להמשיך להתפרנס בכבוד.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully