בעלה של האשה שהוכתה למוות בנהריה, וחשוד ברציחתה, מכחיש כי הוא אחראי למותה. בגלי צה"ל דווח כי בחקירתו אישר האיש כי היו בינו לבין אשתו סכסוכים עקב נטייתה להשתכר, לטענתו.
החשוד ברצח אשתו בנהריה: לא גרמתי למותה
3.8.2002 / 19:37
3.8.2002 / 19:37
בעלה של האשה שהוכתה למוות בנהריה, וחשוד ברציחתה, מכחיש כי הוא אחראי למותה. בגלי צה"ל דווח כי בחקירתו אישר האיש כי היו בינו לבין אשתו סכסוכים עקב נטייתה להשתכר, לטענתו.