וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פצועה וחבולה חוזרת אנה ניקול סמית לבית המשפט

27.10.2000 / 11:11

בית המשפט לא הסכים לעצור את מאבק הירושה שמנהלת סמית נגד בנו של בעלה המנוח, לאחר שתאונת חדר כושר ריתקה אותה לבית החולים; השופט הטיל ספק בחומרת פציעתה; סמית: "ממש עינו אותי בבית החולים וכולם חושבים שאני שקרנית"

לכוכבת הפורנו לשעבר, אנה ניקול סמית, אין מזל. לפני כשבוע נפצעה כשמשקולת נפלה עליה במהלך אימון כושר וכעת דחה בית המשפט את בקשתה לעצור את משפט הירושה שהיא מנהלת בימים אלו, וקבע שהמשפט יתחדש בשבוע הבא.

סמית אמרה שהיא מאוכזבת מהשופט שלא הסכים לעצור את מאבק הירושה, תוך שהוא מטיל ספק בחומרת פציעתה: "זה מגוחך, טוענים שאני שקרנית, מזוייפת", אמרה הכוכבת כשהיא עדיין יושבת בכיסא גלגלים. "בבית החולים תקעו לי עירויים בידיים, ברגליים ובירך, ממש עינו אותי, וכולם חושבים שבאתי לכאן כדי לקבל תרופות וסמים".

עורכי הדין של סמית ביקשו לעצור את המשפט מחשש שהיעדרותה תשפיע על החלטתו של השופט. הם אף ציינו שייתכן שהיא סובלת מפגיעה בעצבי היד ותזקק לשבועות של טיפולים תרפיים.

אולם לאחר ששמע עדות משלושה רופאים החליט השופט שהמשפט יימשך.

סמית התחתנה עם המיליונר הווארד מרשל ב-1994, אחרי שנפגשו במועדון יוקרתי ביוסטון, שם עבדה כחשפנית. כשהתחתנו היתה סמית בת 26 ומרשל בן 89. הוא נפטר 14 חודשים בלבד לאחר החתונה, בגיל 90. היא נמצאת בעיצומו של מאבק משפטי עם בנו של מרשל, הטוען שלסמית לא מגיע דבר מהונו של אביו.

עורכי הדין של בנו של מרשל גם ציינו שסמית מקבלת משככי כאבים בעירויים ואף סיפרו לבית המשפט שכמה ימים לאחר פציעתה היא כבר יצאה מבית החולים ונסעה ללוס אנג'לס לסדרת צילומים, דבר המעיד על פציעתה הקלה.

סמית אמרה בתגובה שהיתה מוגשת נגדה תביעה אם לא היתה מגיעה לצילומים ולכן נסעה. סמית אמרה, תוך כדי כשהיא מועכת את כדור הגומי שהיא משתמשת בו בטיפולי התרפיה, "אני אמשיך לעשות את התרפיה שלי בבית המשפט הארור, אני מתארת לעצמי".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully