וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מפלגת העבודה דחתה עמדת הליכוד - בן אליעזר ושטרית ייפגשו מחר

27.10.2000 / 0:22

למרות הפערים בין שני הצדדים ההערכה במערכת הפוליטית היא שהדברים ניתנים לגישור; ברק ושרון צפויים להיפגש פעם נוספת עד סוף השבוע; ברק הערב: "ממשלת חירום אינה הפניית גב לקמפ דייויד ואוסלו"

למרות דחיית מפלגת העבודה הערב את העמדות שהציג הליכוד בעניין ממשלת אחדות, הלילה שוחח השר בנימין בן אליעזר, חבר צוות המו"מ להקמת ממשלת האחדות, עם חבר הכנסת מאיר שטרית.

השניים צפויים להיפגש מחר ולדון בפערים בין שני הצדדים. ההערכה היא כי למרות הריחוק, קיימת אפשרות לגשר על הפערים. יתר על כן, גורמים במערכת הפוליטית העריכו הלילה כי ראש הממשלה, אהוד ברק, ויו"ר הליכוד, אריאל שרון, ייפגשו עד סוף השבוע.

הערב דחתה מפלגת העבודה את המסמך שהעביר חבר הכנסת שטרית. חברי הצוות של העבודה, חיים רמון, אברהם (בייגה) שוחט ובן אליעזר, אמרו כי העמדות אינן מקובלות עליהם, ובכל זאת המליצו לראש הממשלה לשוב ולהיפגש עם שרון בארבע עיניים. ברק שולל את דרישת הליכוד, לפיה כל מהלך מדיני יעשה בהסכמה בינו לבין שרון ואם לא תהיה הסכמה, יהיו בחירות.

במקביל, אמר הערב שרון במהלך כנס של ראשי רשויות מקומיות של הליכוד, כי הליכוד מחוייב לשלום, אך צריך ללכת אליו לפי תוכנית אחרת מזו של הממשלה.

קודם לכן, בכנס שערך שר המשפטים יוסי ביילין, הבטיח ברק כי ממשלת חירום לא תפסיק לחפש שלום ולא תחרחר מלחמה.

בכנס, שארגן ביילין, היה סוער במיוחד ורצוף קריאות ביינים קולניות. "ממשלת חירום, אין פירושה הפניית גב לאוסלו או לקמפ דייויד. לא אקבל שום וטו מהליכוד ושום נוסחאות מוכתבות", אמר ברק למתנגדיו.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully