וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ברק: "ממשלת חירום אינה הפניית גב לקמפ דייויד ואוסלו"

26.10.2000 / 18:29

אמר את הדברים בכינוס המתנגדים לממשלת חירום במפלגת העבודה; בישיבה סוערת במיוחד ציין ראש הממשלה: "לא אקבל שום וטו מהליכוד; רובי ריבלין: "התגלה פרצופו האמיתי של ברק"

קבוצת המתנגדים לממשלת חירום במפלגת העבודה התכנסה היום בבית המפלגה, בנוכחות ברק. ראש הממשלה הגן על עמדתו והבהיר כי הוא מחויב באופן אישי לתהליך השלום. ברק הבטיח שממשלת חירום לא תפסיק לחפש שלום ולא תחרחר מלחמה.

הישיבה שאירגן אחד המתנגדים הבולטים, השר יוסי ביילין, היתה סוערת במיוחד ורצופת קריאות ביניים קולניות. "ממשלת חירום, אין פירושה הפניית גב לאוסלו או לקמפ דייויד. לא אקבל שום וטו מהליכוד ושום נוסחאות מוכתבות", אמר ברק למתנגדיו.

במהלך ויכוח סוער עם השר ביילין, הזכיר ברק כי גם ראשי ממשלות קודמים נהגו כמותו. ברק גם פיקפק בהתנגדות הליכוד במקרה של פריצת דרך בתהליך המדיני.

ברק ציין בדבריו שבמהלך פסגת קמפ דייויד ישראל הסכימה לדון בהצעה אמריקנית להסדר ביניים שלא יכלול את שאלת ירושלים אולם, ראש הרשות, יאסר ערפאת סירב.

חבר הכנסת רובי ריבלין (ליכוד), הגיב על הדברים: "התגלה פרצופו האמיתי של ברק. לא היתה לו שום כוונה ללכת לאחדות לאומית אלא רק להציל את עצמו".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully