וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יפות יפות שבא לבכות

26.10.2000 / 17:41

מחקר מתימטי חדש קובע כי אנשים יפים הורסים את סיכוייהם של האחרים לאושר; המחקר הוכיח שהרצון בבני זוג יפים גורם לתסכול כשאלה לא בנמצא; עוד נכתב כי לכל אחד בן זוג השווה לו מבחינת המראה החיצוני

אף פעם לא קנינו את האמירה הכאילו מיוסרת "קשה להיות יפה". מישהו, בדק עבורינו למה. בדו"ח שהתפרסם לאחרונה במגזין "מדע חדש" נקבע, כי אנשים יפים הורסים את סיכוייהם של אחרים להיות מאושרים.

המתימטיקה היא פשוטה, הציפיות הלא ריאליות, למצוא בן זוג שנראה כמו כוכב קולנוע יוצרות אוכלוסיה, לא קטנה, מתוסכלת ולא מאושרת. המחקר מבוסס על חישובים מתימטיים, שנערכו על מנת לאמוד את האושר של האוכלוסיה.

המחקר מראה, שאם היו מדרגים את בני האדם על פי מראה חיצוני, כולם היו מוצאים דמות, פחות או יותר, מקבילה להם. כמה מן החוקרים מיהרו להפריך את המחקר ביחס למציאות בה אנו חיים. הם טענו, כי בעולם בו דמויות היופי האידאלי מגיחות אלינו מכל מקום אפשרי הרעיון הוא פשוט לא ריאלי - אנשים מחפשים את היופי המושלם ולא את זה שלהם.

המסקנה היא שכולם מעוניינים באלה היפים יותר מהם וכשאלה לא בנמצא מצב הרוח במגמת ירידה. האמת שידענו את זה קודם, עכשיו זה פשוט מוכח מתימטית.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully