וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נבחרת אנגליה: וונגר ירד, נשארו שניים

26.10.2000 / 17:46

ארסן וונגר הודיע היום סופית כי לא יאמן את נבחרת אנגליה. שני המועמדים המובילים: רוי הודג'סון וסוון-גוראן אריקסון

חרושת השמועות סביב מינוי של מאמן לנבחרת אנגליה ממשיכה לרחוש, אך חיצי התחזיות הולכים ומצטמצמים. כפי הנראה, הבחירה תיפול בסופו של דבר, על אחד מהשניים: רוי הודג'סון או סוון-גוראן אריקסון.

מאמנה הצרפתי של ארסנל, ארסן וונגר, היה עד היום השם השלישי ברשימה האקסלוסיבית הזו. אך היום הודיע המאמן להתאחדות האנגלית, כי הוא נשאר בהייבורי, ומוותר באופן סופי על אופציית אימון הנבחרת.

וונגר אמר: "לא שיניתי את דעתי- אני לא כמו תחזית מזג האוויר באנגליה. טוב לי איפה שאני נמצא ואני אוהב את המועדון הזה (ארסנל)".

המאמן הצרפתי היה מוכן עם זאת, לשתף את התקשורת בדעתו, כי מאמנה של לאציו, סוון-גוראן אריקסון, עשוי למצוא עניין רב יותר בהצעה והסביר- "אתה מגיע לשלב בחיים בו אתה חושב שמיצית את עצמך במועדון שלך ושאין לך לאן להתקדם בו יותר".
וונגר, מאמן וותיק, כנראה יודע על מה הוא מדבר, אך גם בגיזרה שנייה, זו של הודג'סון, יש התחממות.

קבוצתו הנוכחית של רוי הודג'סון, פ.צ. קופנהאגן , התירה היום להתאחדות הכדורגל האנגלית לנהל משא ומתן עם מאמנה.

הודג'סון עצמו מנסה לשים את הדברים בפרופורציות ואומר: "הדברים קצת יותר מורכבים ממה שנראה לעין. זה יהיה קצת פזיז לומר, שאני אקפוץ מייד על ההזדמנות, אם אכן אקבל אותה".

"אני יכול רק לחזור ולומר, שזה כבוד להיות מוזכר בין המועמדים לאימון נבחרת אנגליה, אבל אני לא לוקח שום דבר כמובן מאליו, אפילו לא ששמי אכן נמצא ברשימה".

מאמנה לשעבר של אינטר, משמש בתפקידו בדנמרק רק כ-3 חודשים, אך מנהל פ.צ. קופנהאגן אמר היום, כי אם הודג'סון אכן יקבל הצעה לאימון הנבחרת האנגלית ויהיה מעוניין בה, הם ימצאו את הדרך ואת הזמן לאפשר לו לקבל את המשרה.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully