וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רג'וב במסיבת עיתונאים: "לא נרים דגל לבן, עם שרון או בלעדיו"

26.10.2000 / 18:11

כינס מסיבת עיתונאים מיוחדת ברמאללה לאנשי תקשורת ישראלים; לדבריו הרשות מוכנה לחזור למו"מ בתנאי שישראל תקבל את החלטות האו"ם; איים להביא לדין בשטחי הרשות שני מתנחלים החשודים בירי; על איומי הפת"ח לבצע פיגועים: "אל תתרגשו מהם"


ראש מנגנון הביטחון המסכל ברשות הפלסטינית, ג'בריל רג'וב, אמר היום במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס במיוחד ברמאללה, כי הרשות מוכנה לחזור מיד למשא ומתן עם ישראל, בתנאי שזו תקבל את החלטות האו"ם 242 ו–338. רג'וב, שדיבר בעברית, ציין כי הסיבה לכינוס מסיבת עיתונאים המיוחדת לאנשי התקשורת הישראלים היא כדי "לנפץ את השקרים שמפיצים המנהיגים בישראל".

לגבי תוכנית ההפרדה אמר רג'וב כי הפלסטינים מעונינים בהפרדה, אולם לא על פי תוכניתו של אפריים סנה, אלא על פי החלטות האו"ם וגבולות 67'. הוא תקף גם את יושב ראש האופוזיציה, אריאל שרון, וכינה אותו בכינויי גנאי.

בעניין ממשלת החירום אמר רג'וב כי מדובר באסון, גם לישראלים וגם לפלסטינים. "אנחנו לא נרים דגל לבן, לא משנה אם זה עם שרון או בלעדיו", אמר רג'וב. בנוסף הבטיח כי שני המתנחלים החשודים ברצח פלסטיני מבית פוריק, יובאו לדין בפני בית משפט בשטחי הרשות: "אם חיילים או המתנחלים נכנסים לשטחים שלנו, ויבצעו כאן ירי, בוודאי שנירה בהם. אנחנו חלק מהמאבק, אנחנו נגיב ואנחנו נגן על עצמנו".

רג'וב התייחס לאיומי הפת"ח לבצע פיגועים בישראל ואמר לעיתונאים "לא צריך להתרגש מהם". לדבריו, הפת"ח נמצא במלחמה על דעת הקהל ברחוב הפלסטיני מול החמאס והג'יהאד האיסלמי.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully