וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

העם רוצה את אורלי

26.10.2000 / 15:14

רייטינג שיא של 25.9 אחוז לטקס "מסך הזהב 2000" ששודר אתמול בערוץ 2, מוכיח יותר מהכל את צמאון הציבור לאוורור ממבזקי החדשות התכופים

מאת: עדו פלוק

טקס "מסך הזהב" של "פנאי פלוס", ששודר אתמול בערוץ 2, רשם רייטינג ממוצע של 25.9%. בכך הופך הטקס לתוכנית הלא חדשותית הנצפית ביותר מאז ספטמבר. רייטינג השיא של התוכנית, שנרשם בסביבות השעה תשע, עמד על 31.1%.

מן הסתם, לא התכנים הם אלו שגרמו לנהירת הצופים אל טקס מסך הזהב אתמול בערב. זו היתה פשוט ברירת מחדל של עם מורעב לבידור, שכבר כמעט חודש עובר קטישה יומיומית של חדשות ונצמד ביאוש לצילומים אפרוריים מרמאללה ובית ג'אלה ולמצעד אינסופי של פרשנים בטחוניים נטולי גינוני זוהר (עם כל הכבוד למלבושיו של גלעד עדין). במילים אחרות, אפילו הזוהר דה-לה-שמאטע שקיבלנו אתמול בטלוויזיה, הספוטים המבהיקים ואורלי ויינרמן עמוקת המחשוף, סיפקו ככל הנראה את צמאונו של עם ישראל, שנמשך אל מסך הזהב משל היה יתוש עייף הנוהה אחר מנורה. ראייה מובהקת לכך מספקים נתוני הרייטינג של "אנשי השנה", הטקס הקודם ששודר בפורמט ובפלטפורמה זהה לפני חודש, שהצביעו על 18.9 אחוזי צפייה בלבד.

ב"מסך הזהב" זכו אתמול צביקה הדר – "שמש" (שחקן בסדרה קומית), גלית גיאת – "שמש" (שחקנית בסדרה קומית), אקי אבני – "טירונות" (שחקן בסדרה דרמטית), אורלי פרל – "זינזאנה" (שחקנית בסדרה דרמטית), "זינזאנה" (סדרת דרמה), "שמש" (סדרה קומית), "חמש עם גדי סוקניק" (תוכנית אקטואליה), "חלומות בהקיציס" (תוכנית אירוח), "רק בישראל" (בידור), "מי רוצה להיות מיליונר" (שעשועון), "דומינו" (תוכנית מקור לילדים) ו"ערב טוב עם גיא פינס" (מגזין). טוביה צפיר (הוא דב מרקד) קיבל פרס הוקרה ובתמורה שר לאשתו שיר נוגע ללב; עודד מנשה, הזוכה בקטגוריית הילדים, כיכב כתמיד בנאום מרגש עד דמעות, שעיקרו תחינה כי הטלוויזיה כולה תהפוך לערוץ ילדים אחד גדול. מי ייתן, עודד, מי ייתן.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully