וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הנסיך הבריטי ויליאם בילה לילה שלם עם ברמנית נורבגית

16.1.2000 / 23:36

הצהובונים באנגליה ובארה"ב מדווחים כי הנסיך הצעיר משתולל במסיבות סמים וחשק

עיתוני אנגליה מדווחים בימים האחרונים על ההתנהגות של יורש העצר הנסיך וויליאם וטוענים כי "הוא יצא משליטה". מקורות בבית המלוכה אמרו השבוע כי מאז מותה של אמו, הנסיכה דיאנה נראה שאף אחד לא משגיח עליו. אם עד מותה נהג לבקר בעיקר בבתי מחסה והוסטלים, הרי שמאז מקומות הבילוי המועדפים עליו הם מועדוני לונדון בכלל ומסיבות ליליות בעיקר.
וויליאם נוהג לבלות כשהוא מלווה בחבורת נערים, רובם מבוגרים ממנו, ולפחות לחלק מהם עבר פלילי בגלל עבירות סמים. הם אוהבים להסתובב בחברת הנסיך שזוכה עקב מעמדו המלכותי להטבות.
אפילו שם יש לחבורת הנסיך, שקוראים לעצמם, הריינג'רים המלכותים. "הם רגילים לחיים טובים של סמים, מסיבות שתיה וחשק".
לאחרונה יצא ויליאם בפעם הראשונה לטיול סקי עם חבריו ולא עם אביו ומשפחת המלוכה. העיתונים שמחו לדווח על הידיים של יורש העצר, שעטפו את כתפיה של הברמנית הבלונדינית, בת 22. מאוחר יותר הם הלכו למועדון לילה ורקדו כמעט כל הלילה. ויליאם, כך מדווח, לא הפסיק לנשק את הצעירה שמבוגרת ממנו בארבע שנים.
מאוחר יותר היא עצמה סיפרה לכתבים, "ראיתי שחברים שלו מסתכלים עלי אז התנהגתי למופת. הוא התנהג כמו ג'נטלמן מושלם ואמר לי שאני נפלאה".
לדברי אותו מקור, בבית המלוכה לא מייחסים חשיבות להתנהגותו הפרועה של הנסיך. המלכה, כך נאמר, אפילו הרשתה לו לערוך מסיבת מיליניום,שנקראה "ווילניום", בארמון המלוכה בוינזדור.
בקרב הציבור האנגלי, כך טוען ה'נשיונל אינקורייר' יש דאגה רבה
לנסיך, ובעיקר מהיחס של בית המלוכה ושל אביו, הנסיך צ'ארלס, להתנהגותו. " הוא רק בן 17, גיל פגיע. צ'ארלס נותן לו לעשות מה שהוא רוצה כדי להתחמק מוויכוח". לדברי אותו מקור, צ'ארלס לא מעז להתווכח איתו על משמעת, מאז מתה אימו. באנגליה מקשרים את התנהגותו של צ'רלס לא רק למותה של דיאנה אלא גם לחינוך שהוא עצמו קיבל מאביו.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully