וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יום הולדת שמח הילארי

26.10.2000 / 10:44

הרבה מפורסמים השתתפו אתמול במסיבה הכי טובה בעיר – מסיבת יום ההולדת של הילארי קלינטון; רעיית נשיא ארה"ב גם ניצלה את המסיבה לגייס עוד שני מיליון דולר למסע הבחירות שלה לסנאט; היו צחוקים

שחקני הוליווד השתתפו אתמול במסיבה לכבוד יום הולדתה ה-53 של הילארי קלינטון, מסיבה שגם הכניסה שני מיליון דולר למסע הבחירות שלה. בין הסלבריטיז שהגיעו היו רוברט דה נירו, צ'בי צ'ייס, טום קרוז, קמרון דיאז, בן אפלק, נתן ליין וגם הזמרת שר. כמנחה הערב כיכב ביל קלינטון, בעלה של הילארי, וגם נשיא ארה"ב בזמנו הפנוי.

שר הגיעה באיחור אופנתי, כשהסיבה לכך, לדברי הקומיקאי צ'בי צ'ייס, היא "שאיבת שפתיים של הרגע האחרון". "זה בערך כמו 'מחכים לגודו'", אמרה גברת קלינטון אחרי ששר איחרה ב-20 דקות לשיר את סרנדת יום ההולדת, שאגב חל רק מחר. שר כמובן התנצלה.

במהלך הערב, ניסה דה-נירו ללמד את הנשיא ביל קלינטון איך להגיד "שכח מזה" במבטא ניו יורקי כבד, ועל כך ענה לו קלינטון, כשהוא מצטט את דה נירו מהסרט "נהג מונית": "אתה מדבר אליי?"

בקטע קומי נוסף, ראיינו שחקני "סאטרדיי נייט לייב" את ביל קלינטון ה"מובטל" שרוצה להיכנס לגור בבית דירות ניו יורקי. הם אמרו לו שהעובדה שיש לו משכורת של 200 אלף דולר בשנה לא עוזרת לבקשתו.

אחרי שטום קרוז הציג את ביל קלינטון כ"אחד מהמנהיגים הגדולים של ארה"ב", התבדח קלינטון שדה נירו וקרוז עושים יותר כסף בשמונה דקות מאשר הוא עשה בשמונה שנותיו כנשיא.

לאחר מכן סיפר קלינטון לקהל איך פגש לראשונה את אשתו בספרייה של אוניברסיטת ייל כשניגשה אליו והציגה את עצמה. "לא זכרתי אפילו את השם שלי", נזכר קלינטון, שלפי דעתו הגישה הישירה של אשתו מוכיחה שיש לה את ה"תוקפנות הנחוצה" כדי להיות ניו יורקית אמיתית. "בנוסף להכל, היא גם נראית די טוב בשביל בת 53", הוסיף קלינטון בבדיחות.

הילארי התבדחה על כך שהיא מספרת לאנשים מסויימים שהיא בת 43, בחישוב מתמטי מעורפל, כשהיא מלגלגת בכך על ההערות של המועמד הרפובליקני, ג'ורג' בוש, שמטיל ספק ברצינות התוכנית הכלכלית של המועמד מולו, סגן הנשיא אל גור.

"אני אעבוד קשה בשבילכם. אני אאסוף בשבילכם את הכביסה מהניקוי היבש, אנקה ואשאב אבק", אמרה הילארי לקהל ואז, בנימה רצינית יותר המריצה את הציבור "לצאת ולהצביע", והוסיפה שיש עדיין הרבה עבודה עד יום הבחירות ב-7 בנובמבר.

המסיבה היתה שיאו של שבוע קדחתני בשביל ביל קלינטון שחרש את ניו יורק כדי לגייס כספים למסע הבחירות של אשתו ולהעלות את התמיכה בגור.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully