וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

15 שנות מאסר לרב שאנס את בתו מאז היתה בת 12

26.10.2000 / 9:23

הוא ביצע את המעשים תוך פיתוי הילדה בכסף ואמצעים נוספים; במהלך מעשי האינוס הקפיד הרב לא לקרוע את קרום הבתולין של בתו; לאחר שהתלוננה במשטרה היא הוחרמה על ידי משפחתה; השופטים: "להוציא המעשים המסלידים בהם הורשע הוא אדם חיובי"


בית המשפט המחוזי בחיפה גזר 15 שנות מאסר על רב מצפון הארץ שאנס את בתו במשך שלוש שנים, מאז היתה בת 12. הרב ביצע את מעשי האינוס כשהוא מפתה את הילדה בכסף ובאמצעים נוספים. הוא הכחיש את כל האשמות נגדו.

מכתב האישום עולה כי אחת לשבוע שבועיים היה נוהג הרב לאנוס את בתו, כשהוא מקפיד לא לקרוע את קרום הבתולין שלה. כשהבת התלוננה במשטרה נערך עימות בין השניים, במהלכו איים האב על בתו כי 200 מחסידיו יבואו למשטרה וירגמו אותה באבנים, אם לא תחזור בה מתלונתה.

לאחר שהתלוננה, אמה של הילדה ובני משפחתה האחרים החרימו אותה. כתוצאה מכך היא סבלה ממצב נפשי קשה ואושפזה למספר ימים בבית חולים פסיכיאטרי. הילדה הועברה למשפחה אומנת ולפי הערכות שהוצגו בפני בית המשפט סיכוייה להשתקם טובים.

בהחלטתם כתבו השופטים: "להוציא המעשים המסלידים בהם הורשע הוא אדם חיובי. גם המתלוננת ראתה בו אב טוב ואוהב, שאצלו מצאה אוזן קשבת, אותה לא מצאה אצל אמה". השופטים גם ציינו גם את הועבדה שהאב נזהר לא לפגוע בבתוליה של בתו ולא להשתמש כלפיה בכוח כדי להשיג את מבוקשו.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully