וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חשד: זוג מעכו הזמין את רצח חתנם משום ש"אימלל את בתם"

26.10.2000 / 8:52

האם העריכה שסיכויי בתה לקבל סיוע כלכלי כאם חד הורית גבוהים יותר; כבר הספיקה לשלם לרוצח שכיר מקדמה; הבת כנראה לא ידעה על התוכנית לרצוח את בעלה

זוג מעכו חשוד שפנה לרוצח שכיר והזמין ממנו את רצח חתנם משום ש"אימלל את בתם וסירב להתגרש ממנה". מרינה (45) ואדוארד (50) וילנסקי מעכו, נעצרו לאחר שלמשטרה הגיע מידע מודיעיני על כוונת הרצח.

לפי החשד, פנתה מרינה וילנסקי לפני כשבועיים למתווך, שיקשר אותה לרוצח שכיר. כשנפגשה עם הרוצח טענה מרינה שהחליטה לחסל את חתנה כדי שבתה לא תצטרך לשלם את המשכנתא לדירה שרכשו.
היא מסרה לרוצח את התיאור של חתנה, אנטולי קפלון.

"לפני שבוע וחצי שילמה לו החשודה חלק מהכסף כמקדמה", אמר נציג המשטרה, "ואת היתרה בסך אלפי שקלים אמורה היתה החשודה לשלם רק בעוד שבוע או שבועיים, לאחר חיסולו של החתן". הם קבעו סימנים מוסכמים לפיהם תדע האם שהמשימה התבצעה.

שלשום נעצרו בני הזוג, ובחקירה הודתה החשודה שהחליטה להזמין את הרצח, ללא ידיעתו של בעלה. אתמול הוארך מעצרם של בני הזוג בחמישה ימים. בעת שהוקראו ההאשמות בבית המשפט פרצה הבת, נטליה קפלון (27), בבכי. במשטרה מעריכים שהיא לא ידעה על התוכנית לרצוח את בעלה.

נטליה ואנטולי חיו בחמש השנים האחרונות בנפרד והיו בהליכי גירושין. בחקירתה טענה האם שהעריכה שסיכוייה של בתה לקבל סיוע ותמיכה כלכלית מהביטוח הלאומי יהיו גבוהים יותר, כאם חד הורית.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully