וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פקיסטן: התאבדה לאחר שהגבר שאנס אותה נמלט מהמשטרה

28.7.2002 / 15:02

הנאנסת חזתה בבריחת האנס - אך השוטרים סירבו לרדוף אחריו; משפחתה טוענת כי המעצר היה מבוים וכי האנס שילם שוחד לשוטרים כדי שיאפשרו לו להימלט; "לגופה של אישה אין מחיר גבוה כאן"

אשה פקיסטנית התאבדה לאחר שראתה את הגבר שאנס אותה נמלט מידי המשטרה. נאסים מיי, בת 26, שתתה חומר דשן רעיל שהביא למותה במהירות. לאחר שנודע דבר התאבדותה נעצר האנס שוב.

מיי נאנסה לפני מספר שבועות על ידי גבר שהכירה מהכפר הסמוך לשלה. היא מסרה למשטרה את שמו וכתובתו של האנס וזו עצרה אותו שבוע לאחר מכןסמוך לביתה. דקות ספורות לאחר מכן הוא נמלט.

סבתה של מיי, שהייתה עדה לכל ההתרחשות טוענת כי האיש "נעצר" על ידי המשטרה רק בכדי שזו תוכל לגבות ממנו את דמי השוחד ולשחררו מיד. הסבתא טוענת כי הדבר שכיח מאוד בחבל הארץ בו היא מתגוררת וכי המשטרה אינה עושה כל מאמץ ללכוד את האנסים, אלא אם ידוע שיש ביכולתם לעמוד בדמי השוחד.

שתיים מבנות דודה נאנסו אף הן בידי גברים מהכפרים הסמוכים ואחת מהן אף הרתה וילדה את ילדו של האנס. "המשטרה מודעת לתופעה, אבל אין לה כל רצון לעצור אותה. גם את האנס הזה, ריאז פירהאר, כולם בכפר מכירים ומודעים לאשמתו, אבל לקורבנות אין כל הגנה. כשנאסים ראתה את האנס שלה בורח מהשוטרים, היא צרחה לעזרה וראתה שהשוטרים לא רודפים אחריו", מספרת הסבתא.

סבתה של מיי התייחסה בספקנות למעצרו המחודש של האנס. "ברור לי שזו רק שאלה של זמן עד שהוא ישוחרר. לגופה ולכבודה של אישה אין מחיר גבוה בפקיסטן. המוות של נאסים לא ישנה זאת".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully