וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כצפוי, יצחק מרדכי כפר בכל האישומים

25.10.2000 / 15:38

הגיש היום כתב הגנה לבית המשפט; מואשם בתקיפה, הטרדה מינית וביצוע מעשים מגונים; הודה בעצם המפגשים עם הנשים אך הכחיש כי הטריד אותן מינית

ח"כ יצחק מרדכי, המואשם בשורה של עבירות מין, הגיש היום לבית משפט השלום בירושלים את כתב ההגנה, בו הוא כופר בכל האישומים המיוחסים לו.

מרדכי מואשם בתקיפה, הטרדה מינית וביצוע מעשים מגונים בשלוש נשים, ששירתו תחתיו בעת שכיהן כאלוף פיקוד צפון, שר הביטחון ושר התחבורה.

באישום הראשון, המייחס לו מעשים מגונים בחיילת ששירתה תחת פיקודו, טוען מרדכי להתיישנות חלק מהעבירות, שלטענתו לא בוצעו כלל. על פי האישום, התלוננה פקידת לשכתו דאז של מרדכי כי הוא ביצע בה מעשה מגונה תחת איומים ואף השליך אותה מרכבו בצד הדרך. מרדכי טוען כי לא הפעיל נגד החיילת כוח פיזי, וגם אם נגע בה, הפסיק זאת מייד משהביעה את חוסר שביעות רצונה מכך.

באישום השני, בו מיוחסים למרדכי מעשים מגונים שביצע באשה שהיה מיודד עימה, טוען עורך דינו כי הם התגפפו בהסכמה.

מרדכי מכחיש גם את האישום השלישי, המייחס לו תקיפה מינית של עובדת משרד התחבורה. השר לשעבר רומז לכך שנזף בעובדת באותו היום, דבר שגרם לה לחוש נסערת. החקירה נגד מרדכי נפתחה בעקבות מקרה זה.

משפטו של מרדכי אמור להיפתח בשבוע הבא ב-31 באוקטובר, בפני הרכב של שלושה שופטים, שבראשו יעמוד סגן נשיא בית משפט השלום בירושלים, יעקב צבן.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully