וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ריאל מדריד סירבה לשחק, והנהלת היורו ליג ביטלה את המשחק מול הפועל ירושלים

25.10.2000 / 9:35

המשחק שנועד להתקיים מחר במלחה בוטל עקב המצב הביטחוני. היום יעשו נסיונות נוספים כדי לקיים את המשחק

משחקה של הפועל ירושלים מול ריאל מדריד, שהיה צפוי להתקיים מחר במסגרת היורו ליג, בוטל עקב חששותיה של ריאל מדריד מהמצב הביטחוני ששורר בארץ. הספרדים קיימו אתמול שורה של שיחות עם נציגי היורו ליג, ובסופו של דבר קיבלה הנהלת היורו ליג החלטה לבטל את המשחק. היום ינסו ראשי ירושלים להפעיל מכבש לחצים נוסף על יתר הצדדים כדי לקיים בכל זאת את המשחק.

בירושלים קיבלו את ההודעה על דחיית המשחק באכזבה. ראשי ירושלים ניסו לערב את נציגי משרד החוץ הישראלי בניסיון לשכנע את הספרדים להגיע לישראל, אך דבר לא הניא את ראשי מדריד מההחלטה. בהודעה שהפיצה ריאל מדריד נאמר: "בעקבות החמרת המצב קיבלנו הוראה להישאר בבית".

ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט, הגיב בחריפות על ההחלטה לבטל את המשחק: "אני דורש לשנות את ההחלטה שאין בה כל היגיון. זה חמור מאוד שריאל מבטלת את הופעתה, וזה לא ישכח לה במהרה. הספרדים היו צריכים להגיע לארץ, מכיוון שהמצב לא מצדיק את דחיית המשחק. אני מוכן להיות ערב לביטחונם של שחקני מדריד".

שר המדע התרבות והספורט, מתן וילנאי, שיגר מברק מיוחד לראשי היורו ליג ולנציגי ריאל מדריד, בניסיון לשכנע אותם לחזור בהם מהחלטתם זו, אך ללא הועיל. גם הממונה על ההסברה מטעם משרד ראש הממשלה, נחמן שי, נרתם לניסיונות לשנות את ההחלטה, אך גם הוא לא הצליח לשנות דבר. גורמים בירושלים ציינו כי מדריד ניצלה את המצב כדי לאפשר לרכזה הפצוע אלכסנדר דג'ורג'ביץ' זמן נוסף להחלים מפציעתו.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully