חיות מסביב לעולם: קוף בבון עייף מהחיים

פינת הליטוף הווירטואלית מציעה: תמונות של חיות מסביב לעולם שעושות נחת

  • בבון
  • עיט
ליהי שורש

מקסיקו: פסטיבל בלוני כדור פורח וברווזים

בלוני כדור פורח עפים מעל ברווזים בפארק מטרופוליטנו בליאון, מקסיקו.

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה

גרמניה: בבון מפהק

קוף בבון מפהק בזמן ישיבה בשמש בגן החיות במינכן, גרמניה.

ארה"ב: כלבים שניצלו מהוריקן סנדי בדרך לבתים חמים

שתי מתנדבות מלוות שניים מתוך 60 כלבים הנטושים שהועברו השבוע מניו יורק לקליפורניה, על מנת ולפנות מקום לאלפי החיות שנמצאו ברחובות ניו יורק לאחר הוריקן סנדי. חברת התעופה Southwest תרמה את מטוסה, ועשרות הכלבים ימסרו לבתים מאמצים כשיגיעו ליעדם.

ארגנטינה: אמא וגוזל פינגווינים מגלניים

אמא פינגווין מגלן מטפלת בגוזל שלה בשמורה בפטגוניה, ארגנטינה. מאות של פינגווינים מגלניים הגיעו לשמורה לתקופת הרבייה שמתרחשת בחודשים ספטמר- נובמבר. תקופת הדגירה של פינגווין זה אורכת כחודש וחצי, במהלכה שני ההורים דוגרים על הביצה.

קנדה: עיט ממריא

עיט ממריא לאחר שניזון מגופת סלמון בנהר הסקוואמיש, צפונית לוונקובר, קנדה. בתקופה זו דגי הסלמון שבים מן הים על מנת ולהשריץ במי הנהר, וזו הדמנות לציפורים הדורסות למצוא את מזונן לאורך הנהר.

פרו: טיגריסים בנגליים

שני טיגריסים בנגלים מסתובבים בתאם, בגן החיות בלימה, בירת פרו.

ניקרגואה: צב ים חוזר הביתה

צב ים מסוג "אוליב ריידלי" חוזר אל הים, אחרי שקינן במקלט לחיות בר "לה פלור" בניקרגואה. חוף הים בלה פלור הוא אחד משבעת החופים במרכז אמריקה, בהם מקננים למעלה ממאה אלף צבי ים כל שנה. למרות המספרים הגבוהים צבים אלה נחשבים בסכנת הכחדה חמורה בשל פגיעה במקומות בהם נהגו לקנן בעבר.

פרו: גורת דב משקפיים מחולצת

גורת דב משקפיים בת ארבעה חודשים בהופעה ראשונה בגן החיות בלימה, בירת פרו. הגורה הקטנה חולצה מיער בצפון המדינה, לאחר שאמה נורתה על ידי צייד לא חוקי שנמלט והותיר את הגורה לבדה.

ארה"ב: דב חוגג יום הולדת בשלג מלאכותי

פייק, דב הקוטב משחק בשלג מלאכותי בגן החיות בסן פרנסיסקו, ארה"ב. שני דובי הקוטב בגן החיות, פייק בן השלושים והולו, בת ה-32 חגגו את יום ההולדת שלהם עם עשרה טון שלג מלאכותי והרבה חטיפים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully