וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רשת - כן זזים מהבית

24.10.2000 / 15:49

בטקס "מרשים" הכריזה היום "רשת" על עונת שידורים חדשה. הזיקוקים, העשן ורן תלם הבלתי נלאה ניסו לשוות לעסק מראה חדשני. במילים אחרות, אין שום דבר לכתוב עליו הביתה

בטקס לקידום העונה החדשה, הזמינה "רשת" את כל מפרסמיה וכוכביה (או במילים אחרות, מלא סלב'ס) ונציגים מעולם העיתונות, לטקס באולפני הרצליה. תקציב האירוע היה 100,000 דולר, האולם היה עטור במסכי טלוויזיה וכל כוכבי הזכיינית השתתפו בו. המטרה הייתה ברורה - מכירת זמן פרסומות. האמצעים היו רן תלם בעמדת המנחה, זיקוקים, פיצוצים וטלוויזיה מנופצת. כשהתפזר העשן לא נרשמו פריצות דרך טלוויזיוניות משמעיות.

ובכל זאת, העונה החדשה של "רשת" טומנת בחובה כמה סדרות מעניינות - הבולטת בהן היא "שוטטות", סדרה קומית חדשה בכיכוב אסף הראל, ארז בן הרוש ואורי גוטליב שתעסוק בצוות צילום חובבני של טלוויזיה קהילתית, שמנסה לצלם תוכנית טלוויזיה דלת תקציב. הסידרה נראית כרגע כהבטחה הקומית החדשה של הערוץ.

הפקת מקור נוספת היא "האשה האחרת", בכיכוב גילה אלמגור ויונה אליאן. הסדרה, שתנסה להלך על הקו הדק בין דרמה לאופרת סבון, וספק גדול אם תצליח - גילה אלמגור ויונה אליאן בתפקידים הראשיים! - תעסוק בחייהן של שתי נשים, הבגידות, היחסים עם הבעל והסודות הכמוסים. ביימו שמי זרחין ואורי ענבר.

סדרת המקור השלישית בה מתהדרת "רשת", היא "השכונה" של חיים בוזגלו. מדובר בסדרה שתעסוק בחיים ה"מיקרוקוסמיים" בשכונה עם מעמד סוציו אקונומי נמוך. מעין "זינזאנה" בלי הכלא. הפרומו עורר בחילה קלה וכן. אלברט אילוז משתתף גם בזה.

התוכניות הנוספות שמעטרות את לוח המשדרים של "רשת" הן "פיספוסים", "טירונות", "סקס בעיר הגדולה" ו"כלבוטק" המוכרות. בהחלטה מבורכת, תחזור גם "אוז" למרקע ויחלו שידורי הפרקים המתורגמים של "הישרדות" המדוברת. בתחום תוכניות האירוח יחזרו "משעל חם" ויאיר לפיד.

נו, היה טעים? תנו לי 100000 דולר ואקח את כולם לאכול ב"סבארו" ועוד אחזור עם עודף.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully