הושגה פשרה: ניצה ברבי תקבל את הג'יפ שבבעלותה

  למרות שעלה החשד כי היא מילטה את בעלה מזירת התאונה בנתניה באמצעות הג'יפ, הושגה פשרה לפיה אשתו של שושן ברבי תקבל אותו בחזרה. עם זאת, לאחר פסק הדין הנושא יישקל מחדש

  שבתי בנדט
  צילום: שלומי גבאי, דניאל בוק; עריכה: יאיר דניאל; קריינות: אביב אברמוביץ'

  למרות שמשפטו של שושן ברבי, הנאשם בדריסתן, הפקרתן וגרימת מותן של שלוש נשים בנתניה, עדיין מתנהל, אשתו, ניצה, נחלה היום (חמישי) ניצחון מסוים לאחר שבית המשפט המחוזי בלוד אישר את הפשרה שהושגה בין הצדדים והחזיר לה את הג'יפ שבבעלותה. הג'יפ הוחרם מברבי לאחר שהתעורר החשד שהיא מילטה באמצעותו את בעלה מזירת התאונה ויחד הם נסעו לביתו של יוחאי גליקסמן בניסיון לשכנע אותו להסגיר את עצמו למשטרה ולקחת אחריות על התאונה. כוונת המשטרה הייתה לבקש שהג'יפ יחולט לאחר שיוכח שאכן ברבי הסתייעה בו.

  טוב לדעת (תוכן מקודם)

  צעד תקדימי: החברה שנותנת למבוטחיה מענק כספי

  על-ידי WE SURE חברה לביטוח
  לכתבה המלאה
  זקוקה לרכב להתנהלות יומיומית. ניצה ברבי (צילום: דרור עינב)

  עו"ד דוד יפתח, בא כוחם של בני הזוג ברבי, ביקש להחזיר את הג'יפ לידיה כיוון שהיא אם לילדים ואישה עובדת, והרכב נצרך לה להתנהלות היומיומית. ואכן, לאחר דין ודברים הושגה פשרה בין הפרקליטות ועו"ד יפתח על פיה הג'יפ יוחזר לידיה, אך בתום המשפט נושא חילוט הרכב יישקל בשנית. לאחר סיכום הפשרה בין הצדדים שופטת בית המשפט המחוזי בלוד, השופטת מיכל ברנט, אישרה את הפשרה שהושגה בין הצדדים והורתה להשיב את הג'יפ לידיה של ניצה ברבי.

  על פי הפשרה, הג'יפ יוחזר לידיה של ברבי לאחר שהיא תפקיד ערבות בסך של 40 אלף שקלים, ערבות צד ג' על סך של 30 אלף שקלים, רישום שיעבוד לטובת המדינה במשרד הרישוי, איסור מכירה עד תום המשפט והמצאת פוליסת ביטוח שהמוטב שלה הוא המדינה על שווי מלא של הג'יפ. בפרקליטות מסבירים כי למרות שמומלץ לחלט כלי רכב שהיה שותף לעבירה, במקרה הזה, כיוון שלא מדובר בעבירה העיקרית, הם הסכימו לפשרה. כאמור, לאחר פסק הדין נושא חילוט הג'יפ יישקל בשנית והעניין יוכרע בבית המשפט.

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully