נושאים חמים

חיות מסביב לעולם: גור אריות לבן מאיר את היום

פינת הליטוף הווירטואלית מציעה: תמונות של חיות מסביב לעולם שעושות נחת

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore
 1. אווזת בר קנדית
  אנגליה: אווזים קנדיים בשעת בוקר מוקדמת (GettyImages)

  אווזים קנדיים נחים על אגם בשעות הבוקר הערפילות בפארק ריצ'מונד שבלונדון, אנגליה. האווזים הקנדיים שאופיניים לצפון ארה"ב נודדים בתקופה זו מהאיזורים הקרים של צפון המדינה אל איזור קליפורניה, שם ישהו במהלך החורף.

 2. חרק ירוק על עלי ורד
  אנגליה: החרקים במאבק הישרדות (GettyImages)

  חרק ירוק מגן הולך על פרח ורוד בגן בריקסטון שבלונדון, אנגליה. לפי הקרן שלימור החרקים באנגליה, נמצאת אוכלוסיית החרקים באנגליה במאבק השרדות לאחר הקיץ הלח והקר יחסית שחוו במדינה.

 3. לינוקס צפוני
  סקוטלנד: חתולי לינקס חוזרים הביתה (GettyImages)

  זוג חתולי בר מזן לינקס צפוני בוחנים את סביבתם החדשה בפארק היילנד לחיוות בר שנמצא בקינגוסי שבסקוטלנד. הפארק שמתמחה בגידולם של חיות ממוצא סקוטי, קיבל את זוג התאומים לאחר שעל פי ההערכות המקצועיות הם שייכים לזן שמקורו בסקוטלנד.

 4. אריות ים בפרו
  פרו: משחררים אריות ים בחזרה אל הטבע (AP)

  קבוצת אריות ים באי פלומינו שבקלאו, פרו. שלשוה אריות ים שוחררו השבוע בחזרה אל הים, לאחר שנמצאו פצועים בחופים שונים ושוקמו במהלך החודש האחרון.

 5. גירית בעיר
  אנגליה: המאבק על חיי הגיריות בשיאו (רויטרס)

  גירית הולכת ביער ליד העירה פיקרינג, שבצפון אנגליה. המאבק לדילולה של אוכלוסיית הגיריות באנגליה מביא למחלוקות קשות ברחבי המדינה, שהגירית היא אחד מסמליה. לפני כשנתיים, אחרי שמחלת שחפת גרמה למותם של אלפי ראשי בקר הגיעו חלק מהמדענים למסקנה, כי הגירית היא זו שאחראית להעברת המחלה, ולכן צריך לדלל את אוכלוסייתה. בחודש שעבר אחרי מאבק ארוך החליט בית המשפט להתיר את תוכנית ההמתה שתערך בעזרת רובים. אחרי שמתנגדי השיטה הגישו ערעור לבית המשפט, הם גם הצליחו לגייס למאבק את בריאן מיי, הגיטריסט האגדי של להקת "קווין".

 6. דוגמניות וכבשים
  אנגליה: דוגמניות למען כבשים (GettyImages)

  ארבע דוגמניות צועדות לצד כבשים ברחוב אוקספורד שבלונדון, אנגליה. הדוגמניות והכבשים נועדו לקדם קמפיין שנקרא "שבוע הצמר", שיעודד אנשים לתרום את פריטי הלבוש שלהם שעשויים מצמר, כך שהחנות "מרקס אנד ספנסרס" תוכל למחזר אותם ולמכור אותם מחדש, כך שהפגיעה בכבשים תפחת.

 7. שועל בברלין
  גרמניה: שועל בגן (GettyImages)

  שועל מצוי יושב בגן בברלין, בירת גרמניה. השועל, שדומה לכלב הוא אומניבור- אוכל כל, והוא בוחר את איזור המחייה שלו על פי כמות המזון שנמצאת בשטח, בכלל זה גם נמצאים גם ישובים של בני אדם, שם הוא נהנה משאריות מזון.

 8. נמר צד באפריקה
  בוטסואנה: נמרה צדה על עץ (GettyImages)

  נמרה מתהלכת על ענפי עץ ובפיה ציפור שצדה בשמורת מאשאטו שבמדינת בוטסואנה. הרפובליקה הלא מוכרת נחשבת לאחת המדינות היציבות באפריקה, וכלכלתה נשענת על גידול בקר ומכרות יהלומים.

 9. ינשוף בר
  לבנון: ינשוף פרא (רויטרס)

  אישה מחזיקה בינשוף פרא בכפר שאקה שבצפון לבנון.

 10. גור אריה לבן
  מקסיקו: גור אריות נדיר (רויטרס)

  גור אריות לבן כבן חודש משחק בגן החיות בלאון שבמקסיקו. האריות הלבנים נולדים בגני חיות בעקבות רבייה סלקטיבית שמטרתה להגדיל את אוכלוסייתם שנמדדת כיום בכמה מאות פרטים בודדים בכל העולם.