וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ערוצי זהב החליטה לבטל ההנחות לקשישים ולגמלאים בסך כ-10-15 שקל

ערן גבאי

21.7.2002 / 17:02

עמיר פרץ לרם בלינקוב: יש להתייעל מבלי לפגוע בקשישים ובגמלאים - ביטול ההנחה עשוי להוביל לגל של ניתוקים; הקשישים לא קיבלו הודעה מוקדמת על ביטול ההטבה

יו"ר ההסתדרות החדשה, עמיר פרץ, פנה במכתב לרם בלינקוב, מנכ"לה המיועד של חברת הכבלים הממוזגת ומי שנושא באחריות על פעילותה של חברת הכבלים ערוצי זהב עד המיזוג, בתגובה להחלטת ערוצי זהב לבטל את ההנחות שניתנו לקשישים ולגמלאים.

לטענת הקשישים והגמלאים, איש לא הודיע להם על ביטול ההנחה והם גילו זאת רק בחשבון החודשי. מגזרים אלו זכו להנחה בסך של כ-10-15 שקל.

ח"כ פרץ מבקש במכתבו שהחברה תחזור בה מהגזירה המיותרת הזו. "אני בטוח כי הצלת החברה לא תבוא בזכות ביטול הנחה זו, שהיא אולי כסף קטן עבור ערוצי זהב אך יקרה מפז עבור הקשישים הזקוקים לשקלים אלה לרכישת מזון ותרופות", כתב פרץ.

פרץ כותב עוד כי קשישים וגמלאים רבים בישראל מנויים על שירותי הכבלים, וזאת למרות שבמרבית המקרים עלות השירות עומדת על למעלה מ-10% מקצבת הזקנה החודשית לה הם זכאים.

"היתה בהנחה אמירה חברתית של התחשבות במבוגרים, של אחריות חברתית ושל שילוב שיקולים הומניים גם בחברה עסקית. אני משוכנע שהנזק התדמיתי והערכי של החברה כמו גם הסיכוי לגל של ניתוקים של מבוגרים שלא יוכלו לעמוד בעלות השירות ללא הנחה, גדול וחמור הרבה יותר מאשר התועלת הכספית והגדלת ההכנסה שתבוא כביכול בעקבות ביטול ההנחה. אני קורא לך לחזור בך מההחלטה ולמצוא את הדרך להתייעל מבלי לפגוע באוכלוסייה המבוגרת בישראל", כתב פרץ.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully