וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נמצאה גופתו של התייר הגרמני שנעלם בטיול בנגב

20.7.2002 / 8:19

יצא לטייל שלשום עם ידידתו במעלה עקרבים; לאחר שלא שבו החלו בחיפושים אחריהם; האשה נמצאה וסיפרה שהגבר הלך להביא לה מים ולא שב; השניים ביקרו בארץ מספר פעמים והכירו את האזור

גופתו של התייר הגרמני שנעלם שלשום במהלך טיול, נמצאה הבוקר בנקיק באזור נחל צין, בנגב. בקול ישראל דווח שגופתו של מוריס מרטין אדומט, בן 72, תועבר לבדיקה במכון לרפואה משפטית באו כביר.

התייר נהג להגיע לארץ מספר פעמים בשנה, יחד עם ידידתו, בת ה-67. השניים נהגו לטייל באזור המדבריות בעין גדי ובים המלח. שלשום בצהריים יצאו לטיול במעלה עקרבים שבנחל צין. לאחר שלא שבו לארוחת הערב בבית ההארחה של קיבוץ עין גדי החלו החיפושים אחריהם. יחידת החילוץ עין גדי, בפיקודו של רב פקד ננו ברק, ויחידת חילוץ ערבה תיכונה מצאו את האשה במצב של תשישות, בשעות הערב. היא סיפרה שלא חשה בטוב ושהגבר הלך להביא לה מים מהאוטו ולא חזר.

החיפושים אחר הנעדר נמשכו עד שעות הבוקר, בסיוע מסוק של המשטרה, גששים, יחידת כלבנים. לחיפושים הצטרפו גם אנשי יחידת החילוץ הר הנגב, שוטרים רבים ומתנדבים. הבוקר התגלתה גופתו של האיש בתוך נקיק, שהיה קרוב לכביש הראשי.

מחר היו אמורים השניים לשוב לגרמניה, והטיול בו הגבר מצא את מותו, היה אמור להיות הטיול האחרון שלהם בישראל לביקור זה. בעין גדי מצרים מאוד על האובדן. חברים בקיבוץ אמרו, כי מדובר בזוג נחמד המוכר להם היטב. לדבריהם, השניים אהבו לבוא לישראל והכירו את האזור היטב.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully