וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הפסקת אש בירושלים

23.10.2000 / 6:21

גוטמן וסביליה הסבירו אתמול, כי ההוראה על החילוף, ניתנה עוד לפני הירידה של השחקנים מהמגרש ואבוקסיס, בדרכו הייחודית, התנצל בפני מזרחי. ישראל כהן קיבל איום טלפוני מאוהדי הקבוצה, בשל טעות שביצע במשחק בשבת, אך הבטיח כי אין לו כוונה לעזוב את הקבוצה

הרוחות בבית"ר ירושלים, שסערו מאז המשחק בשבת, בשל תקרית אבוקסיס-גוטמן-מזרחי ובשל היכולת החלשה של הקבוצה, הורגעו אתמול, לפחות לעת עתה.

אתמול נודע כי הפרשה, כרגיל בנושאים אלו, נופחה מעבר למידה, מאחר וגוטמן הודיע לסביליה כי הוא נכנס למשחק, עוד לפני השיחה שלו עם אבוקסיס, בירידה מהמגרש.

אלי גוטמן קיים אתמול שיחות עם שני השחקנים, שהבטיחו להוריד פרופיל בכל הקשור לפרשייה ולהתמקד באימונים.

אבוקסיס הצליח, בכישרון רב, להתנצל ולשמור על כבודו היקר באותו זמן, כשאמר: "אם יש מישהו שחושב שהוא נפגע ממה שיוחס לי, אני מצטער. אבל מכיוון שלא אמרתי דבר, אין לי על מה להצטער. יש לנו מאמן מספיק טוב ואני לא צריך לתת לו עצות את מי להחליף", אך הוסיף: "מחובתי כקפטן לומר מה אני חושב. אם לא הייתי אומר, היו שואלים למה לא אמרתי". אמר-לא אמר, התנצל-לא התנצל, עדיף לכולם שיפסיקו לדבר ויתחילו לשחק כדורגל.

גוטמן ניהל שיחה גם עם הבלם, ישראל כהן, שהפריך את השמועות בדבר כוונתו לעזוב את הקבוצה ולחזור להפועל ת"א. זאת, למרות חוויה לילית לא נעימה שעבר, כשאלמונים, כנראה אוהדי הקבוצה, התקשרו אליו ואיימו עליו שלא יגיע לטדי. השיחה הייתה כתגובה על הטעות, שביצע בעת כיבוש השער השני של בני יהודה. במחשבה שניה, אולי בגלל כאלה דברים, השחקנים בבית"ר מעדיפים לדבר במקום לשחק.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully