וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לברקוזן: לא נשחרר את פלר לנבחרת

23.10.2000 / 7:27

באייר לברקוזן לא מוכנה לשחרר את מאמנה, רודי פלר, לטובת אימון הנבחרת באופן קבוע. מנהל הקבוצה מנסה להוציא את תמיכתו של בקנבאואר במינוי מהתמונה, בשל היותו נשיא באיירן מינכן, הנמצאת באופן טבעי בתחרות מול לברקוזן

אחרי שדאום יצא מהתמונה, נראה כי המועמד הטבעי להוביל את הנבחרת הגרמנית, הוא מי שמחזיק בתפקיד באופו זמני ועושה זאת עד כה בהצלחה לא מבוטלת, רודי פלר.

אך גם כאן צפויים קשיים להתאחדות הכדורגל הגרמנית. ריינר קלמונד, מנהל באייר לברקוזן, הודיע הלילה כי לברקוזן לא תהיה מוכנה לוותר על מאמנה לטובת הג'וב הלאומי.

קלמונד הוסיף כי פלר הבטיח גם אתמול, כי בסוף החוזה שלו, ב-30 למאי, הוא חוזר ללברקוזן וכי לדעתו, הקבוצה כבר תרמה את שלה לנבחרת. בלברקוזן מבינים כי הרוחות נושבות כרגע לכוון מינויו של פלר כמאמן קבע ומנסים לגייס את דעת הקהל לצידם.

בקנבאואר, האיש החזק בכדורגל הגרמני, הוא אחד התומכים העיקריים למינוי של פלר באופן קבוע. "הקייזר" משמש כנשיא באיירן מינכן וקלמונד מנסה לנצל זו כנקודת תורפה- "אני מבין שהתקשורת לוחצת למנות את פלר כמאמן, אך אני בהחלט לא מוכן לקבל לחץ כזה מצידה של באיירן מינכן".

אם יצליחו בלברקוזן להפוך את העניין לקרב בין באיירן הגדולה לשאר הליגה, אולי יוכלו לגייס את דעת הקהל נגד מחטף של מאמנם ולשמור את פלר אצלם. אולי, אבל לא סביר.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully