וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אמינם שוב מסתכסך

22.10.2000 / 17:43

הפעם נלחם הראפר שלא סותם באברלאסט, אקס ההרכב האוס אוף פיין, פה גדול בפני עצמו

שוב התקוטטויות של ראפרים, לבנים הפעם, ואמינם כמובן מעורב. בשעה שעניין קודם שלו עם היפ הופרים לבנים עומד להתברר בעוד כחודש בבית משפט, בגלל שימוש לא הולם שלו בנשק, הוא שוקד על פיתוחו של סכסוך חדש, הפעם עם אברלאסט, איש האוס אוף פיין לשעבר שיצא להתאוורר במחוזות הפולק, עבד גם עם קרלוס סנטנה ושב לפלרטט עם ההיפ הופ.

הבסיס לחיכוך הוא קטע ראפ שעשה אברלאסט ל“Dilated Peoples”, הרכב ראפרים אנדרגראונדי מלוס אנג'לס, שבו הוא יורד על אחד, “That act Shady”. זה הספיק בשביל להצית את הלהבה, כי גם אם לא מופיע השם המלא, כשאומרים שיידי זה ברור שמתכוונים לסלים שיידי, הלוא הוא אמינם.

תגובת אמינם לא איחרה לבוא. קטע חדש שלו, “I Remember”, יורה לכיוונו של אברלאסט ברכות כמו "הומו" ו"כוס" באלף ואחד סינונימים ועוד דברים נחמדים באותו סגנון. הוא גם מתייחס להתקף הלב שעבר אברלאסט (הוא לא קצת צעיר?) לפני כשנתיים, ולא מתוך פרגון להחלמה המהירה.

אברלאסט כבר הודיע שצפויה תגובה מוזיקלית-מילולית, והוא לא יפיץ אותה בצורה המסחרית המקובלת, אלא ישלח אותה לדי.ג'ייז של היפ הופ או שהיא תהיה נגישה דרך נפסטר. ועד אז הוא בא בהצעה לא מוזיקלית: בוא פשוט נלך מכות, אני מוכן. המשך בטוח יבוא.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully