חשד: תושב הצפון הטמין מצלמה באסלת שירותי נשים

החשוד שוהה במעצר בית לאחר שעמיתה במשרד בו הוא עובד התלוננה כי מצאה מצלמה בשירותי הנשים. העובד פוטר, החומר הועבר לפרקליטות לצורך הגשת אישום

קובי דוד
13/06/2012

תושב הצפון שוהה במעצר בית לאחר שנחשד כי הטמין מצלמת וידאו בתוך אסלה וצפה בנשים העובדות עימו במשרד נסיעות, בעת שנכנסו לשירותים. משטרת עפולה חקרה את הפרשה בעקבות תלונה של אחת העובדות ובשבוע שעבר העבירה את חומר החקירה לפרקליטות מחוז צפון לצורך החלטה על הגשת כתב אישום. הדבר התגלה לפני כשלושה חודשים, כאשר אחת מעובדות המשרד זיהתה בתא השירותים עינית של מצלמת וידאו זעירה שהותקנה בתוך האסלה. העובדת פירקה את המצלמה מתוך האסלה, ושאלה את עובדי המשרד על העניין.

על פי החשד, העובד שהתקין את המצלמה הזעירה לא התכחש לכך. הנהלת החברה החליטה לפטר את העובד לאלתר, ובמקביל העמידה ליווי צמוד לעובדת שמצאה את המצלמה, בהליך הגשת התלונה במשטרה. שאר עובדות המשרד קיבלו ליווי אישי ופסיכולוגי. מחקירת המשטרה עולה כי, החשוד התקין מצלמה זעירה בתוך אסלה של תא השירותים של הנשים במשרד הנסיעות, ונהג לצפות בתמונות. החשוד נעצר ונחקר, וכעת הוא שוהה במעצר בית ממושך.

גורמים בכירים בחברה סיפרו לוואלה! חדשות כי "מהרגע בו נודע להנהלת החברה על מעשיו של העובד, הוחלט להצמיד ליווי אישי ומקצועי לעובדות המשרד. כמו כן, העובדת שדיווחה על האירוע קיבלה ליווי אישי בהליך הגשת התלונה במשטרה. גם ההנהלה ומחלקת משאבי אנוש ליוו את התהליך. העובד פוטר".

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "הוגשה תלונה על ידי עובדת המקום שזיהתה את המצלמה ולקחה אותה. החשוד נחקר והחומר הועבר לפרקליטות מחוז צפון". מפרקליטות מחוז צפון נמסר כי "טרם התקבלה החלטה על הגשת כתב אישום".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully