וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טייסון הביס את הפולני גולוטה

21.10.2000 / 6:44

המתאגרף האגדי ניזקק לשני סיבובים בלבד, כדי לנצח בקרב שהגדיר "האחרון בקריירה שלי"

מייק טייסון ניצח הלילה את הפולני אנדריי גולוטה, בקרב שהוגדר על ידי האלוף לשעבר במשקל כבד, "הקרב האחרון בקריירה שלי". אנדריי הפסיד בשני הסיבובים הראשונים, ולא חזר לקרב עם הישמע הפעמון בתחילת הסיבוב השלישי.

טייסון פתח את הסיבוב הראשון הבוקר ב-06:00 (שעון ישראל), בצורה מדהימה, והצליח להפיל את גולוטה 12 שניות לסיום. גולוטה קם מיד אך הסיבוב הסתיים בניצחונו של טייסון. הפולני השתפר בסיבוב השני, אך לא ניגש לשלישי.

טייסון הודיע אמש בראיון ל- ESPN על פרישתו, לאחר הקרב היום במישיגן. מאוחר יותר אישש טייסון את כוונתו לפרוש בראיון שנתן ל-BBC: "עליי להחליט שזהו זה, אני רוצה להיות מאושר עם משפחתי ולהקדיש להם יותר זמן,להתרחק מהתקשורת ולהיות עם ילדיי".

טייסון, בן 34, כבר הודיע בעבר לפני קרבות על רצונו לפרוש וגם את הודעתו הפעם צריך לקבל בספקנות הראויה. אם לקחת בחשבון את ההצהרות הקרביות שלו לקראת הקרב השבוע, דוגמת "הקרב יימשך כמה זמן שלוקח להרוג מישהו" ואת רצונו הגלוי מזה זמן רב, להתמודד שוב על התואר העולמי מול הוליפילד או לואיס, נראה כי ההצהרה היא לא יותר מטקטיקה נוספת של מלחמה פסיכולוגית, שנועדה לבלבל את יריבו הפולני.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully