וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הפרוצות בצרפת: פליטות ממזרח אירופה גונבות לנו את העבודה

19.10.2000 / 15:23

שלחו פקס לראש הממשלה: "אתה חייב להגן על פרנסתנו"; במסיבת עיתונאים שכינסו אמרו הפרוצות: "הן צעירות יותר וטריות"; חצי מיליון צעירות בורחות ממזרח אירופה למערבה, מדי שנה, ועוסקות שם בזנות

פרוצות צרפתיות, בעיר ליון, מוחות נגד מה שהן מכנות, "פלישתן של נשים צעירות ממזרח אירופה, המאיימות על פרנסתן".

500 זונות וטרנסוויסטים שלחו פקס לראש הממשלה, ליונל ז'וספן, וקראו לו לנקוט בפעולה להגנה על פרנסתן. "זה נמשך כבר שנה, כתבנו למושל, כתבנו לתובע, אבל לא קיבלנו כלום", אמרה אחת הפרוצות, אוולין, במהלך מסיבת עיתונאים. "המדינה צריכה לעשות משהו שיעצור את הפלישה הזאת", הוסיפה הפרוצה.

אוולין טענה שהפרוצות הזרות הן "צעירות יותר וטריות". חברתה, מישל, טענה שהמתחרות ממזרח אירופה, השתלטו על 80 אחוז מהשוק. מישל הוסיפה שהמתחרות נהנות ממעמד של פליט פוליטי, "ואם הממשלה לא היתה נותנת להן תעודות הן לא היו באות לפה. איך הן קיבלו ויזה כשאין להן בית או עבודה".

פרוצות שברחו ממדינות הבלקן, בגלל המלחמה וקשיים כלכליים, משפיעות על מדינות נוספות באירופה. דו"ח של האו"ם שפורסם בשנה שעברה, מעריך שחצי מיליון נשים צעירות, בעיקר ממזרח אירופה וברית המועצות לשעבר, נכנסות למערב אירופה מדי שנה והופכות לזונות.

הדו"ח של האו"ם קבע גם כי היקף הסחר בנשים הגיע לשבעה מיליארד דולר, והוא אחד מהגורמים העיקריים לעליה חדה בהיקף הפשע המאורגן בעולם.

ההערכה היא כי 15 אלף רוסיות עובדות באזור האורות האדומים בגרמניה. סקר שערכה משטרת בריטניה קובע, כי 6 מתוך 10 נשים שעובדות בערי בריטניה, הן מהגרות בלתי חוקיות.
באיטליה מוערך מספר הפרוצות הזרות כגבוה מ-40 אלף. רבות מהנשים נמצאות תחת חסותם של סרסורים מהמאפיה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully