וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אדו (שוב) בדרך לארסנל

19.10.2000 / 13:40

הקשר הברזילאי אמור היה להצטרף לקבוצה כבר לפני שלושה חודשים, אך לאחר שהוא נתפס עם דרכון מזוייף הוחלט לבטל את העיסקה. אדו הצליח לקבל לאחרונה דרכון של האיחוד האירופי, לאחר שנודע כי סבו נולד בפורטוגל

קבוצת ארסנל האנגלית מנסה להשקיט את הידיעה על כך שהיא נמצאת במצוד מחודש אחר הקשר הברזילאי אדו, וזאת למרות הפנייה הרשמית שנעתשה בעבר מצד המועדון, לעברו של השחקן.

לפני כשלושה חודשים דווח כי ארסנל הציעה עבור רכישתו של הכוכב הצעיר של קורינתיאנס סכום של שישה מיליון ליש"ט תמורת העברתו, אך הדבר לא התבצע לאחר גילוי שהצביע על כך שהוא מחזיק בדרכון מזוייף.

הקשר בן ה-22 נשלח חזרה לברזיל בבושת פנים, לאחר שהחוזה בין הצדדים "נקרע", אך כרגע נראה כי אדו יצליח לקבל דרכון של האיחוד האירופי, בהסתמך על אזרחותו הפורטוגלית של סבו.

"נשארתי בקשר עם ארסנל. סיפרתי להם על הדרכון, וכעת נוצרו התנאים לכך שהעיסקה תיסגר מחדש", אמר אדו לעיתון האנגלי מירור, והוסיף: "לא ידעתי שעשיתי משהו רע בעבר, ואני מתנצל על כל המבוכה".

"ארסנל עדיין מעוניינת להחתים אותי, ואני לא יכול לחכות לחזרה ללונדון, כדי לשחק בקבוצה הזאת". הקבוצה האנגלית הכריזה בעבר שהיא שואפת להחתים את אדו בשורותיה, וכעת נראה כי ההודעה על צירופו היא רק עניין של זמן.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully