וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ברקוביץ' פותח את הפה

18.10.2000 / 16:54

הישיבה הממושכת על הספסל של סלטיק, הניעה את אייל ברקוביץ' לתקוף את ראשי הקבוצה ואת סגנון משחקה. בראיון לאתר האינטרנט טים טוק הוא אומר: "לאחר הכריסמאס אשקול את צעדי"

אייל ברקוביץ' מודה שהוא ישאר בסלטיק עד לתקופת הכריסמאס, ובמידה שלא ישחק עד אז בקבוצה, הוא יבדוק אפשרות לעבור לקבוצה אחרת.

את הדברים אומר היום ברקוביץ' לאתר האינטרנט "טים טוק". ברקוביץ' חזר לסקוטלנד לאחר שני משחקי הנבחרת, וישב על הספסל במשחק האחרון של סלטיק מול סט. מירן.

ברקוביץ' שטוען כי קיבל מספר הצעות מקבוצות מהליגה האנגלית אמר: "זו כמובן לא הרגשה טובה לשבת על הספסל, אבל אני מנסה להיות רגוע בגלל שהמשפחה שלי כאן, ואני לא רוצה שהמצב ישפיע עליה".

"אני מנסה להתאמן בצורה הכי טובה, ומחכה להזדמנות שלי. אני משתדל להתנהג כרגיל כדי לא להיות עצוב, ואני עובד חזק ומחכה. כאלה הם החיים. אתה לא תמיד מקבל את מה שאתה רוצה".

"אולי זה יגיע כשאשנה את הגישה שלי ואמצא קבוצה חדשה. נראה מה יקרה בעתיד הקרוב, אך ברור שאני לא מוכן לחכות הרבה זמן מבלי להיות על המגרש. אני לא רגיל לשבת על הספסל, ויש לי קריירה בינלאומית שעבורי היא הדבר החשוב ביותר כעת".

"אם אני רוצה לשחק עבור נבחרת ישראל, אני חייב לשחק בקבוצה שלי, ואם זה לא קורה, אני מאבד את הכושר הגופני שלי. אני ממשיך, אך לא לתקופה ארוכה. זה מאוד קשה לעזוב מועדון כמו סלטיק, מאחר שתמיד רציתי לשחק בקבוצה גדולה".

"אני אוהב את המועדון הזה, ואני רוצה להמשיך לשחק בו, אך אם המנג'ר של הקבוצה לא ירצה אותי, אני אעבור למקום אחר כי אני עדיין צעיר. כנראה שבתקופת הכריסמאס אני אתכנן מחדש את צעדי".

ברקוביץ' אישר כאמור את הפרסומים המדברים על כך שיש לו מספר הצעות מקבוצות מהליגה האנגלית, והוסיף דברי ביקורת על משחקה של קבוצתו הנוכחית: "הסגנון של הקבוצה כרגע הוא לא לטעמי, והמנג'ר מחפש משחק פיסי שמבוסס על כדורים ארוכים. זה אולי טוב לשיטה שלו, אבל לא בשבילי, אז איך אני יכול להתלונן?"

בינתיים השלימה סלטיק את רכישתו של השוער רוברט דאגלאס ששיחק בדנדי. לידיעה הזאת עדיין אין אישור רשמי.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully