וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצבו של שוטר המג"ב ממשיך להיות אנוש

18.10.2000 / 7:30

שלושה חיילים מאושפזים כתוצאה מפיגועי הירי אתמול; 50 משפחות,תושבי שכונת גילה בירושלים, עזבו את בתיהם מחשש לפיגועים; צה"ל ממגן את השכונה בקירות בטון ובשקי חול; התושבים: "זה לא מספיק"

למרות הסכם ההבנות שנחתם אתמול בשארם א-שייח', נמשכו אתמול פיגועי הירי במוקדים שונים בארץ. שלושה חיילים מאושפזים בבתי החולים כתוצאה מהפיגועים אתמול - שני חיילי הנדסה שנפצעו בפיגוע ירי ליד מעלה אדומים, אחד מהם באורח בינוני, וכן שמעון אוחנה, שוטר מג"ב שנפצע באורח אנוש בפיגוע ירי בשכונת גילה. אוחנה נותח אתמול פעמיים, ומצבו ממשיך להיות אנוש.

פיגועי ירי גם בגזרת בית לחם, בחברון, בעזה, ובאזור ההתנחלות פסגות ליד רמאללה. צה"ל הסיג חלק מהטנקים בעקבות הבנות הסכם שארם, אולם הסגר הכללי על השטחים יימשך.

תושבי שכונת גילה מאיימים לעזוב את בתיהם בעקבות הפיגוע אתמול, וחלקם מחפשים דיור חלופי. 50 משפחות עזבו אתמול את השכונה, דיירי הרחוב מדווחים על פחד, ודורשים מצה"ל שידאג למיגון הולם לבתיהם. ברגע שמפגיזים אותנו שיפגיזו אותם בחזרה" אמרו הדיירים.

בצה"ל שלחו יחידות מיגון ותחזוקה שהחלו בעבודות מיגון, באמצעות קירות בטון ושקי חול. ראש עיריית ירושלים: המלצנו בפני המשפחות להישאר, אבל אני מבין את המשפחות ואת החרדה שלהן. כל משפחה שמצאה לעצמה סידור ללילה, זה לא בלתי מתקבל על הדעת, כולנו היינו רוצים לדעת שהתושבים יהיו נחושים, אבל החיים יותר מורכבים".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully