וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בתו של טננבאום: "אבא שלי אדם חולה שזקוק לתרופות"

17.10.2000 / 7:56

קרן טננבאום, מדברת לראשונה מאז התפרסמה הידיעה על חטיפת אביה, פונה בקריאה לכל מי שיכול לעזור לתת יד; "אני ומשפחתי מאוד דואגים לו ומצפים לשובו"; ישראל שבה ומכחישה כי טננבאום הוא איש מוסד

בתו של אלחנן טננבאום, שנחטף ומוחזק על ידי החיזבאללה, קרן טננבאום, יצאה אמש בהצהרה לתקשורת במסיבת עיתונאים בביתה. טננבאום הקריאה מדף הודעה שנכתבה מראש: "אבא שלי נחטף על ידי החיזבאללה. זה מעשה נבזי, חסר מצפון. אבא שלי אדם חולה שזקוק לתרופות. אני ומשפחתי מאוד דואגים לו ומצפים שיחזור הביתה בריא".

"ידיעות אחרונות" מפרסם היום כי החשש לבריאותו של טננבאום נובע הן מהיותו חולה אסטמה וכן מכך שלארחרונה התגלתה אצלו מחלת סרטן העור, והוא החל לקבל טיפולים.

טננבאום סיימה את דבריה בקריאה לעזרה: "אני קוראת לכל הגורמים שיכולים לתת יד, לפעול בדחיפות ולא לשקוט עד שישוב."

ממשלת ישראל ממשיכה להכחיש מכל וכל כי טננבאום הוא איש מוסד או משתייך לכל ארגון ישראלי-בטחוני אחר. אתמול אישרה ישראל כי אלחנן טננבאום, אלוף משנה במילואים, נחטף על ידי החיזבאללה.

אתר האינטרנט של ה"דיילי טלגרף" הבריטי פירסם אתמול כי טננבאום היה אחד העצורים בפרשת אנשי המוסד בשוויץ, שנתפסו "על חם" כשניסו להתקין מכשירי ציטוט בביתו של בכיר בחיזבאללה בברן.

טננבאום יצא לחו"ל לפני כ-12 יום במסגרת עבודתו כאיש עסקים פרטי, ללא כל קשר לעברו הצבאי או למדינת ישראל. ראש הממשלה אהוד ברק אמר כי האירוע הוא חמור ביותר וכי ישראל תגיב עליו ותשחרר את החטוף. בית משפט השלום בתל אביב הוציא צו האוסר פרסום כל פרט הנוגע לנסיבות היעלמו.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully