וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

כאבי הגב של דה-נירו הם כבר היסטוריה

11.1.2000 / 14:46

אחרי שגילם תפקיד של משותק, הכאבים הפכו בלתי נסבלים

"היו ימים שבהם לא יכולתי לקום מהמיטה מרוב כאבים. היום הימים האלה מאחורי, והכל בזכותי!". כך נשמע אומר השחקן רוברט דה-נירו, שהצליח להיפטר לגמרי בכוחות עצמו מכאבי הגב שסבל מהם במשך שנים.
דה-נירו בן ה-56 צילם לאחרונה את הסרט "Flawless", בו הוא מגלם אדם שעבר אירוע מוחי וסובל משיתוק חלקי. לצורך התפקיד, הוא נדרש לגרור את אחת הרגליים ולעוות את הכתפיים כלפי פנים בצורה לא טבעית בעליל.
"הבעיה היתה", סיפר אחד מחבריו, "שזה רק העיר כאבים ישנים שדה-נירו סוחב מסרטים קודמים, בהם התעקש לעשות בעצמו את הפעלולים. עד לסרט הזה, דה-נירו היה רגיל ללכת לכירופרקטור, לשים קרח או לעשות דיקור סיני. אבל הפעם, שום דבר כבר לא עזר. בסוף הצילומים, הוא כבר לא יכול היה לסבול יותר".
דה-נירו כבר ביקר בעבר אצל רופא, שאמר שכנראה לא נותרה לו ברירה אלא לעבור ניתוח בגב, דבר שעלול לקרקע אותו להרבה זמן. האיום הזה, בנוסף לסבל מהתפקיד התובעני, גרמו כנראה לדה-נירו לקחת את עצמו בידיים. לפי עדויות חברים, הוא פצח בדיאטה, על פי מתכון פרטי משלו, והפחית 5 ק"ג לערך, מה שכבר הפחית את הלחץ על הגב. במקביל, הוא התחיל מתאמן לחיזוק פלג הגוף העליון והגב התחתון. או כפי שהעיד חבר לא משוחד: "בוב נטול כאבים ונראה מצוין!". כן, אז למה הוא לא חשב על זה כמה שנים קודם?

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully