וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ירושלים ביטלה הדחתו של המילטון

11.1.2000 / 12:57

מותנה באי מציאת שאריות סם בבדיקה נוספת

הנהלת הפועל ירושלים אישרה אמש שהסיבה להדחתו של דרק המילטון היא מציאת עקבות סמים בבדיקת שתן שנערכה לו ביום רביעי שעבר.
אולם בעקבות לחץ כבד על ההנהלה ירושלים מתכוונת להחזיר את המילטון לקבוצה במידה ולא ימצאו עקבות סמים בבדיקה נוספת שתערך לו.
יו"ר הקבוצה, דני קליין, נפגש עם המילטון ומסר לו על ההחלטה. ירושלים, שתתמודד הערב נגד אכילס ניקוסיה במסגרת שלב ההצלבה בגביע ספורטה. המילטון לא יצטרף לקבוצה ואם יוחזר לקבוצה ישתתף בגומלין בארץ.
נשיא הקבוצה, אורי מנצור, לא החליט עדיין אם המילטון יחזור ובתגובות לעיתונות אמר שלא נראה לו שזה יקרה אך כפי שההנהלה הגיבה בצורה מבולבלת לתקשורת בנוגע להשהיה, סביר להניח שמנצור לא יוכל למנוע את חזרתו של המילטון אם ההנהלה תחליט על כך.
אתמול פורסם גם שמשטרת ירושלים פתחה בחקירה נגד יובל קורן, חבר הנהלת הקבוצה, בחשד להטרדה מינית. אוהדת הקבוצה, נערה בת 16, התלוננה במשטרה כי קורן החזיר אותה ברכבו אחרי משחק הקבוצה ברעננה ולא הפסיק להציע לה הצעות מיניות.
קורן הגיב: "אין לי מה להתגונן. מדובר בעלילה חסרת בסיס".
הנהלת הקבוצה הודיעה כי עד שלא תסתיים החקירה לא ינקטו נגד קורן צעדים.
ובצל כל הידיעות שלא בהכרח קשורות לכדורסל, הפועל ירשולים תנסה הערב לחזור עם תוצאה טובה מניקוסיה. המשחק (שעת פתיחה: 19:30) ישודר בערוץ הספורט. פראניו אראפוביץ', הבוסמן החדש של הקבוצה בגביע ספורטה, אמור לערוך הערב הופעת בכורה. זאת אם יתאושש מסיבוב קרסול אמש באימון.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully