וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נשיא רוסיה הזמין את בריז'יט ברדו להפגש עימו

10.1.2000 / 0:25

השניים מתכתבים לאחרונה בנושאי זכויות בעלי חיים

סמל המין לשעבר ופעילת זכויות בעלי החיים בהווה, השחקנית הצרפתית בריז'יט ברדו, תפגש בקרוב עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. נמסר כי ברדו ופוטין מחליפים ביניהם אי-מיילים ומכתבים כבר זמן מה.
ברדו יזמה את התקשורת עם פוטין לאחר שכתבה לו מכתב בבקשה שיפעל לביטול קרבות הכלבים הנהוגים ברחבי המדינה. מאז החליפו השניים מכתבים בהם הציעה ברדו סיוע לנשיא בנושאי חקיקה הנוגעת לזכויות בעלי חיים. פוטין כתב לברדו כי נושא קרבות הכלבים אכן חשוב, וציין כי על רוסיה להתמודד עם בעיות רבות בתקופה זו, אך הוא מקווה כי גם נושא זה יזכה לתשומת הלב שהוא ראוי לה. בהזדמנות זו גם הזמין אותה לבקר במוסקבה. פוטין שיבח את פעילותה של ברדו ב"קרן בריז'יט ברדו" למען בעלי חיים, וציין כי זו "דוגמא יוצאת מן הכלל לפעילות אזרחים למען מטרות חשובות".
ברדו מסרה כי היא מוחמאת מאוד מהזמנתו של פוטין לביקור במוסקבה, וכי היא מתכוונת לממש אותה בקרוב. "אני מקווה בכל ליבי כי האיש האמיץ והרגיש הזה ישמור את הפאר וההוד של רוסיה, וכי אנשים יתנהגו בהומניות איש אל רעהו ואל בעלי החיים", מסרה ברדו.
ברדו היתה מעורבת השנה פעמיים במדיניות של מדינות מזרח אירופיות בנושאי זכויות בעלי חיים. בין השאר כתבה לנשיא הבולגרי במחאה על ניצול דובים רוקדים בקרקסים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully