וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מייקל דגלאס וקתרין זטה-ג'ונס התארסו

6.1.2000 / 18:02

ההודעה באה לאחר שמועות על פרידה צפויה שהופצו בכירסטמס האחרון

השחקן מייקל דגלאס והשחקנית קתרין זטה-ג'ונס התארסו. ההודעה על האירוסין פורסמה באתר האינטרנט של דגלאס. החתונה צפויה להיערך השנה, טרם נקבע מועד מדוייק. דגלאס הזמין את הגולשים להתעדכן באתר שלו כדי להיות בין הראשונים לדעת את תאריך הנישואים.
השאלה הגדולה הועלתה על ידי דגלאס בערב השנה החדשה, בעת שהשניים בילו בביתו שבאתר הסקי באספן, קולורדו. רק בכריסטמס האחרון נפוצו שמועות כי השניים עומדים להיפרד.
דגלאס וג'ונס נפגשו ב- 98' בפסטיבל הסרטים בדוביל שבצרפת והפכו לזוג במרץ 99'. בין השניים מפרידות 25 שנים. דגלאס וג'ונס נולדו באותו תאריך, ה- 25 בספטמבר. בשנה שעברה חגגו את יום הולדתם המשותף במועדון ניו יורקי. הוא חגג 55 שנים והיא 30.
דגלאס הוא בנו של השחקן הותיק, קירק דגלאס. דגלאס הבן שיחק בשורה ארוכה של סרטים בהם "אינסטינקט בסיסי" ו"בדרך למטה". אשתו לעתיד שיחקה בסרטים "המסיכה של זורו" לצד אנטוניו בנדרס ולאחרונה בסרט "מילכוד" לצד השחקן שון קונרי.
לדגלאס בן מנישואים קודמים. עבור ג'ונס זו תהיה חתונתה הראשונה. כשנשאלה על פער הגילים בניהם ענתה "מעולם לא יצאתי עם מישהו בגילי. אני חושבת שזה מפני שאני אוהבת את הידע הרב שיש לגברים מבוגרים יותר".0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully