וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איל התקשורת טד טרנר ואשתו ג'ין פונדה נפרדים

5.1.2000 / 0:46

בהודעה שמסרו השניים נאמר "כל אחד מאיתנו זקוק לזמן לעצמו"

איל התקשורת, טד טרנר ואישתו, ג'יין פונדה הודיעו הערב כי הם נפרדים לאחר כתשע שנות נישואים. השניים שיגרו הודעה לעיתונות לפיה הם עדיין מחוייבים להצלחה ארוכת הטווח של נישואיהם. אולם, הוסיפו השנים, "בשעה שאנו מחוייבים לחיי הנישואים המשותפים, מצאנו את עצמנו במצב בו כל אחד מאיתנו זקוק לזמן לעצמו. על כן החלטנו בצורה הדדית לבלות זמן בנפרד". עוד ביקשו השנים בהודעה "לכבד החלטה זו".
טרנר ופונדה, נישאו בדצמבר 91'. טרנר הוא מייסדה של ענק התקשורת העולמית CNN, שנקנתה ב-96' על ידי חברת הענק טיים וורנר. בעקבות הרכישה הפך טרנר לסגן נשיא טיים וורנר.
פונדה, שחקנית קולנוע בעברה, זוכת פרס אוסקר (71'), שמאחוריה קריירת משחק והדרכה אירובית בקלטות וידיאו, השכילה להישאר בכותרות, בין היתר בעקבות נישואיה לטרנר. השניים הקפידו לערוך אירועי צדקה, ונהגו לתרום מיליוני דולרים לנזקקים בארה"ב ובעולם. בעבר צוטט טרנר כמי ששוקל להתמודד על נשיאות ארה"ב. בראיון שנתן בנושא הוא אמר, "אני בעד, אבל ג'ין פחות אוהבת את הרעיון".
טד טרנר היה נשוי בעבר שלוש פעמיים ויש לו חמישה ילדים, פונדה הייתה נשואה גם היא שלוש פעמים בעבר ולה שלושה ילדים מנישואים קודמים. לשנים רכוש רב ועשרות בתים, בינהם חוות ענק במונטנה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully