פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   חברתו לחיים של קלוני מתפשטת למען החיות

   הסלבריטאית האחרונה לקחת חלק בקמפיין PETA נגד שימוש בפרוות בעלי חיים באופנה היא אליזבטה קנליס, חברתו היפיפיה של ג'ורג קלוני ונראה שהיא נהנתה מכל רגע של עירום מול המצלמה

   «object id="flashObj" width="420" height="363" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,47,0"»«param name="movie" value="http://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f9?isVid=1" /»«param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /»«param name="flashVars" value="videoId=931240613001&linkBaseURL=http%3A%2F%2Fbit.ly%2Fm16hJT&playerID=96975757001&playerKey=AQ~~,AAAACofXClE~,cNM8jhH8p6CXbdNnWU25xmd1poWozKQh&domain=embed&dynamicStreaming=true" /»«param name="base" value="http://admin.brightcove.com" /»«param name="seamlesstabbing" value="false" /»«param name="allowFullScreen" value="true" /»«param name="swLiveConnect" value="true" /»«param name="allowScriptAccess" value="always" /»«embed src="http://c.brightcove.com/services/viewer/federated_f9?isVid=1" bgcolor="#FFFFFF" flashVars="videoId=931240613001&linkBaseURL=http%3A%2F%2Fbit.ly%2Fm16hJT&playerID=96975757001&playerKey=AQ~~,AAAACofXClE~,cNM8jhH8p6CXbdNnWU25xmd1poWozKQh&domain=embed&dynamicStreaming=true" base="http://admin.brightcove.com" name="flashObj" width="420" height="363" seamlesstabbing="false" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" swLiveConnect="true" allowScriptAccess="always" pluginspage="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"»«/embed»«/object»

   אליזבטה קנליס, הידועה יותר כחברתו של ג'ורג' קלוני, היא הסלבריטאית האחרונה להצטלם לקמפיין 'אני מעדיפה ללכת עירומה מאשר ללבוש פרווה' (I'd Rather Go Naked than Wear Fur) המתמשך של ארגון זכויות בעלי החיים PETA נגד שימוש בפרוות חיות באופנה. הדוגמנית ומארחת הטלוויזיה האיטלקייה אף אישרה לפרסם תמונות שנלקחו מתוך הסרטון מבלי שעברו כל עיבוד פוטושופ, בניגוד למה שקורה בדרך כלל כשסלבריטאים מתפשטים מול מצלמה. בסרטון שעלה השבוע באתר ארגון זכויות בעלי חיים,

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   אליזבטה קנליס בסרטון PETA נגד שימוש בפרוות בע"ח באופנה (צילום מסך)

   היפיפיה בת ה-32 התפשטה לחלוטין מול המצלמה לצורך משיכת תשומת לב לקמפיין המתמשך. PETA שחררו סרטון 'מייקינג אוף' של הצילומים ובכך כמובן עוררו סקרנות רבה לקראת התמונות הסופיות. "אני חושבת שזוהי הסיבה הטובה ביותר עבורה התפשטתי בחיי", אמרה קנליס (במבטא איטלקי מובהק).

   אליזבטה קנאליס, ג'ורג' קלוני (AP)
   "הריון אף פעם לא היה מטרה עבורי. האינסטינקטים האימהיים שלי מוצאים מענה בכלבים שלי". עם קלוני (צילום: AP)

   היא גם הוסיפה והסבירה גם שהשקפותיה בכל הנוגע להגנת בעלי חיים התעצבו עוד בילדותה. "הייתי ילדה קטנה וראיתי בטלוויזיה בבית סרט תיעודי שהציג איך הורגים חיות קטנות, מחשמלים אותן ומטביעים אותן. הייתי המומה ובאותו רגע חשבתי שלעולם לא אלבש פרווה בחיי".

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הביאה את הכלב הפרטי. קנליס בעת צילומי הסרטון (צילום מסך)

   בצילומים השתתף גם אחד מכלביה הפרטיים של קנליס שליקק אותה, התכרבל איתה על רצפת הסטודיו וגילה חיבה וחמימות אמיתיים כמו שרק כלבים יכולים. קנליס, חברתו של קלוני מאז 2009, גילתה לאחרונה שאין לה רצון בילדים ושהיא מרוצה מחייה כפי שהם היום. "הריון אף פעם לא היה מטרה עבורי", היא אמרה לקוסמופוליטן האיטלקי. "האינסטינקטים האימהיים שלי מוצאים מענה בכלבים שלי".

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)