קייט וויליאם מתחתנים

מזל טוב לוויליאם וקייט - הפכו להיות הורים לבייבי פינגווין

וויליאם וקייט הצפויים להעמיד יורש לכתר הבריטי בנקודה מסוימת יכולים להתחיל להתאמן בכישורי ההורות שלהם. גן חיות בריטי שלח להם שי מקורי לחתונה - בייבי פינגווין חמוד

שלומי עוזיאל
11/05/2011
פינגווין הומבולדט צעיר במים(צילום: ShutterStock, Torsten Lorenz)

תינוק חדש במשפחת המלוכה! האם זאת הסיבה לנישואים המהירים יחסית של הזוג הצעיר? כנראה שלא, אך לא עברו שבועיים מיום חתונתם של הנסיך ווליאם וקייט, והנה הם כבר הוריו המאמצים של 'אצטרובל' (Acorn), תינוק פינגווין נדיר מזן הומבולדט. את מתנת האימוץ לדוכס ולדוכסית מקיימברידג' העניק גן החיות צ'סטר - אחד מגני החיות הגדולים בבריטניה. באמצעות משאל רשתות חברתיות, בחרו החברים של גן החיות את אצטרובל הפינגווין מתוך 400 זנים שונים של בעלי חיים המוצעים לאימוץ, כמתנת נישואין. אך לצערו של אצטרובל הצעיר, הוא לא יעבור לארמון מלכותי בקרוב, אלא יישאר לצד עם 49 חבריו הפינגווינים בגן החיות.

על שמו של חוקר הטבע הראשון שהציג את קיומם בפני חובבי טבע. קבוצת פינגוויני הומבולדט(צילום: ShutterStock, Tony Campbell)

אחת הסיבות לבחירה בפינגווין אצטרובל, על פני ג'ירפות רוטשילד או זאבים טלואים, שהגיעו למקום השני והשלישי בהתאמה, היא שזן מיוחד זה של פינגוויני הומבולדט, נמצא על סף סכנת הכחדה עקב דיג מוגבר בסביבת מחייתם הדרום אמריקנית. שמו יוצא הדופן נקרא על שם חוקר הטבע הראשון שהביא את קיומם לידיעת חובבי טבע, אלכסנדר פון הומבולדט הנודע. סיבה נוספת היא שמו של תינוק הפינגווין - אצטרובל הוא אחד מסמלי בית המלוכה הבריטי ואף הופיע על עוגת החתונה המלכותית.

טוב לדעת (מקודם)

הבדיקה החכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי

מוגש מטעם שחל
נושא: הנסיך וויליאם וקייט מידלטון יום לאחר נישואיהם בשטח ארמון בקינגהאם, 30 אפריל 2011. WPA Pool, GettyImages
כהורים מאמצים לפינגווין, יוכלו להיכנס חינם לביקור בגן החיות. וויליאם וקייט(צילום: GettyImages, WPA Pool)

רשמית, אצטרובל יאומץ לשנה שלמה על ידי בני המלוכה, ובגן החיות מאמינים שהזוג הצעיר יחליט לחדש את תקופת האימוץ בתום השנה. בנוסף, בגן החיות מקווים שמכיוון שהזוג המלכותי גר לא רחוק ממקום משכנו של אצטרובל, הם יחליטו לממש את הטבות ההורים המאמצים, הכוללים כניסה חינם לגן החיות. הטבה נוספת ומיוחדת השמורה להורים מאמצים, היא צפייה בהאכלת הפינגווין הקטנטן.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully