הגשמים הציפו את הגעתון, רחובות בנהריה נחסמו

הגשמים הסוערים הבוקר הביאו לעלייה ניכרת במפלסו של נחל הגעתון. כמה רחובות בנהריה נחסמו לתנועה, ונפתחו שוב רק לאחר כמה שעות. הגשם צפוי להיחלש, אך יישאר באזור עד סוף השבוע

עידן אבני

המערכת החורפית שפוקדת את ישראל גרמה היום (רביעי) להצפות בנהריה, בה ירדו הבוקר לא פחות מ-70 מילימטרים של גשם. נחל הגעתון העובר בעיר כמעט עלה על גדותיו, והרחובות הסמוכים לערוץ נסגרו לתנועה בשל ההצפות. צוותי תברואה של העירייה פעלו במשך זמן רב לנקז את המים מהרחובות ויצמן וקפלן, בהם הייתה זרימה חזקה במיוחד של מים. הגשם פסק לאחר כמה שעות, ורק אז ירד מעט מפלס המים בנחל, והרחובות שנחסמו בעיר נפתחו בהדרגה שוב לתנועה.

טוב לדעת (מקודם)

הטיפול בכאב הברכיים שמחזיר לתפקוד מלא - ללא כאב

לכתבה המלאה
נהריה, הבוקר (צילום: ג'יני)

יעל, תושבת נהריה, סיפרה לוואלה! חדשות כי נסעה יחד עם אמה בשכוהת גבעת כצנלסון בעיר, אך השתיים נאלצו לשוב על עקבותיהן. "היינו צריכות להסתובב, אי אפשר היה להמשיך לנסוע בגלל שהמים הגיעו לגובה רב. הייתה שם ממש בריכת מים. כל המכוניות הסתובבו, רק הג'יפים יכלו להמשיך לנסוע".

"רק הג'יפים יכלו להמשיך לנסוע". נהריה, הבוקר (צילום: ג'יני)

כמויות נאות של משקעים נמדדו גם בגליל העליון, ובמטולה ירדו כ-40 מ"מ של גשם בימים האחרונים. הגשמים שקפצו לביקור אביבי באזור אמנם התמתנו מעט היום, אך הם צפויים להישאר עמנו לפחות עד סוף השבוע. הטמפרטורות יעלו במקצת והגשם צפוי להמשיך לרדת מצפון הארץ עד לצפון הנגב, למרות שנחלש מעט בשעות הצהריים. עדיין קיים חשש משיטפונות במדבר יהודה ובים המלח.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully