וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חיפושים אחר נער שנעלם במהלך טיול בים המלח

רמי שני

7.10.2010 / 19:26

יחידות החילוץ פועלות משעות הצהריים לאתר נער בן 14 מירושלים שנעלם במהלך טיול עם משפחתו בנחל בוקק. החיפושים מתמקדים בנחל ובאזור המלונות

צוותי חיפוש מאזור ערד, עין גדי וים המלח, סורקים בשעות אלו שטחים רחבים באזור נחל בוקק, מלונות ים המלח ורמת המדבר, במטרה לאתר נער בן 14, שנעדר מאז שעות הצהרים. הנער יצא עם משפחתו, אליה הצטרפו שתי משפחות נוספות מירושלים, לטיול בנחל בוקק. בשלב מסויים עזב הנער את קבוצת הטיול מבלי שיודיע על כך ונעלם. הדבר היה בשעות הצהרים.

המשפחות ניסו לאתר אותו בכוחות עצמן לאורך מסלול הטיול ובהמשך דיווחו על היעדרו למשטרה, שהפעילה את מתנדבי יחידות החילוץ באזור שבו נעדר הנער. נחל בוקק נשפך לים המלח באזור ריכוז המלונות. מדובר בקניון צר ועמוק, שההליכה בו אינה קשה, אך היא מחייבת הצטיידות בכמות מים סבירה. באזור זה המעלות עדיין גבוהות. טיול באקלים חם בעונה זו, עלול להתגלות כהרה אסון אם המטיילים לא הצטיידו כראוי. שלוש המשפחות החלו את המסלול בשעות הבוקר.

מדובר במשפחות חרדיות מירושלים ובקרב אנשי היחידות הובעה הערכה, כי הם לא התכוננו בצורה נכונה לטיול. לתחילת המסלול, הגיעו 16 איש. ככל הידוע, במקום לצאת ביחד, הם יצאו בנפרד וכך לא היה אפשר לוודא שכל חברי הקבוצה נמצאים. כמו כן, הובעה סברה כי הנער אינו מורגל בטיולים מסוג זה ולא ברור כיצד הוא נהג. בשעות האחרונות הופעלו צוותי איתור גדולים, כדי לנסות ולעלות על עקבותיו של הנער. המחפשים מסתייעים באמצעי תאורה מלאכותיים ובכלבים. בכל פרק זמן מתקיימות הערכות מצב, כדי למפות את השטחים שנסרקו ולתכנן את המשך החיפושים.

המאמצים מתמקדים בעיקר באזור הנחל, בתי המלון ורמת המדבר שבתחילת המסלול ובסופו אך נעשות גם פעולות מודיעיניות, כדי לשלול אפשרות שהנער חזר בכוחות עצמו לכביש 90, כביש ים המלח והגיע לישיבה שבה הוא לומד בירושלים או לאחד מבתי המלון, החופים או מקומות האירוח באזור חופי ים המלח.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully