רוני רון: לא אתאבד, שחררו אותי מהאזיקים

הנאשם ברצח נכדתו רוז פיזם עתר לביהמ"ש בטענה שמדי לילה אוזקים אותו במיטתו בתא המעצר, אף שהוא הצהיר כי אין בכוונתו לנסות ליטול את חייו. "יש לי ערך עליון לחיים, ויש לי שלושה ילדים. נכנסתי חי למעצר ובכוונתי לצאת חי"

גלעד גרוסמן
05/10/2010

רוני רון, הנאשם ברצח נכדתו רוז פיזם, עתר באחרונה לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד שירות בתי הסוהר, בטענה שזה כחצי שנה הוא אזוק בידיו וברגליו למיטתו בכל לילה החל מהשעה 21:00, וזאת בשל החשש שיתאבד. פרקליטיו, עורכי הדין גיל פרידמן וסאני שייקיס, טוענים כי רון הצהיר שוב ושוב באופן חד משמעי כי אין בכוונתו ליטול את חייו, ולמרות זאת בשב"ס בחרו בצעד קיצוני של כבילתו.

בבקשה של שירות בתי הסוהר להאריך את תקופת החזקתו של רון בהפרדה, נכתב כי הוא מוגדר כאסיר טעון הגנה ובעל סיכון גבוה לבריחה. עוד נטען, כי רון התבטא שבכוונתו לשים קץ לחייו, ומאז הוא מוחזק בהשגחה מירבית בתא שמוצבות בו מצלמות.

רון הסכים בדיון להארכת החזקתו בבידוד, אולם ביקש להיטיב את תנאיו. "אני חוזר על הצהרותיי הקודמות שאני אוהב את החיים. יש לי ערך עליון לחיים, תשוקה לחיים ויש לי שלושה ילדים, שלושה נכדים. נכנסתי חי ושלם למעצר, ובכוונתי לצאת חי ושלם מהמעצר", הוא אמר בדיון. בעקבות הסכמתו הוארכה החזקתו בהפרדה.

לפני כשנה, בעקבות התאבדויותיהם של דודו טופז ואסף גולדרינג, אמר רון בעדותו בבית המשפט, כי "אין לי הכוח שהיה לדודו טופז ולאסף גולדרינג. אני מצטער לאכזב את כולם. אין לי את האומץ להתאבד".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully