נושאים חמים

הטיפול המושלם לכלבה במזל בתולה

מדור 'פנק את חיית המחמד שלך בחינם' פונה לאסטרולוג עמית אדלר וסוף כל סוף מוצא את הטיפול המושלם לכלבה במזל בתולה

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה. הנה החגים חלפו ביעף (ומזכירים לנו שסוף שבוע ארוך נוסף יגיע רק בפסח)! ותמה לה שנה עברית ובמקומה תבוא חדשה. ולכל שנה גורל, מסקרן ונכסף. ובתווך מנצנץ ההורוסקופ הנקרא בשקיקה. עמית אדלר, המחזאי והאסטרולוג טוען כי לא רק לנו בני האדם יש מזלות. גם לבעלי החיים בדיוק כמונו- יש מזלות שונים!

האסטרולוג עמית אדלר (תמונות גולשים)
לא רק לבני האדם יש מזלות. עמית אדלר (צילום: תמונות גולשים)

אסטרולוגיה ובעלי חיים? כיצד?

"כמו שכתוב בספרי הקבלה העתיקים, כל דבר שנולד ונוצר יש לו מזל. מצמחים עד לבעלי חיים. כתוב אפילו 'ספר תורה שבהיכל יש לו מזל', אז כמובן שכל כלב וכל חתול יש לו את המזל שלו- לפי היום שהוא נולד. עכשיו מה עושים אם לא יודעים מתי נולד? אסטרולוגים מיומנים כמוני, יכולים גם לכלבים וחתולים, שלא יודעים בדיוק מתי נולדו, להבין את המזל שלהם- מתוך ההתנהגות שלהם. כמו שנאמר למשל - היהודים לא נולדו ביום מסוים, אך מיוחסים למזל גדי. הרומים, שכמו שכתוב אפילו בגמרא מיוחסים למזל אריה. זאת אומרת, כל דבר שתחת השמש יש לו מזל. גם לכלבים וגם לחתולים יש מזל, ולפי המזל שלהם- אפשר לדעת איך להתנהג איתם ומה מתאים להם. אתה רוצה לזווג כלב עם כלבה? אז זה כמו בזיווגים אנושיים, צריך שהמזלות יתאימו."

האסטרולוג עמית אדלר ב4 טיפים מפנקים (וזולים!) לכלבים וחתולים

טיפ מס' 1: פינוק לכלבת פקינז במזל אריה

"אם היא מספיק יפה אז תתחתן איתה."

מה?(אדלר הבין שכותב המדור, בעל מזל שור, סובל מחולשה לנשים עם פקינז!) אוקיי! אבל עזוב את היחסים הרומנטיים שלי! מה אתה ממליץ עבור טיפול בכלבת הפקינז במזל אריה?

"קודם כל מה שחשוב זה היחסים הרומנטיים בינךָ ובינה. הכלבים מגיבים לבעלים שלהם, ואם היא תהיה מאושרת איתךָ גם הכלבה תהיה מאושרת. כלבה במזל אריה פשוט היא סופגת את האנרגיות של הסביבה. היא תהיה שמחה, היא תהיה טובה, היא תרקוד בחתונה שלכם."

זהבה 30.9.10 (טל אנגלנדר)
אהבה לבת מזל אריה (אילוסטרציה. צילום: טל אנגלדר)

טיפ מס' 2: פינוק לכלב במזל גדי

"בעיקרון, מזל גדי אוהב פינוקים חושניים אז הכי טוב יהיה אם תעשה לו מסז'."

יש הבדל בין כלב במזל גדי וחתול במזל גדי?

"גם חתול במזל גדי יאהב מסאז', אבל בגלל שהוא חתול, אז יותר עדיף שהמסאז' יהיה עדין. ודרך אגב גם לגבר ואישה במזל גדי- מסאז' הוא הפינוק האידיאלי. זה הולך ביחד- הכלבים הבעלים. לא סתם 'הכלב כמו בעליו', כי לכל מזל יש את הדברים והפינוקים, המועדפים עליו."

טיפ מס' 3: פינוק לחתול מסורס במזל סרטן

"חתול מסורס במזל סרטן, זה מקרה אומלל במיוחד, כי מזל סרטן זה מזל האמהות וההורות. אז חתול מסורס במזל סרטן, הוא אמור להיות מאוד עצוב ומסכן, נמנע ממנו משהו מאוד חשוב מהמימוש העצמי שלו, אז צריך להעניק לו תשומת לב ואהבה אינסופית. לפצות אותו על מה שנלקח ממנו, והדבר הכי מומלץ הוא אימוץ. כלומר, לתת לו לאמץ איזה גור חתולים קטן."

אילוסטרציה (ShutterStock)
תנו גור לחתול מסורס במזל סרטן (אילוסטרציה: Shutterstock)

טיפ מס' 4: פינוק לכלבה מעוקרת במזל בתולה

"לא מבין למה אתם מעקרים את הכלבים ומסרסים את החתולים? כלבה מעוקרת במזל בתולה היא תהיה עצובה. נחם אותה."

איך?

"לטף אותה. תלך איתה לים. תשחק איתה. תתחיל לתת לה הרבה הרבה צומי."

ללכת איתה לים יעשה לה טוב?

"בטח! בתולות מאוד אוהבות את הים. לא סתם יש 'בתולת ים'."