פינת ההתנדבות: מעשה טוב ביום

וואלה! וארגון חברה טובה עוזרים לכם להעביר את השבוע - גם הפעם שלל אפשרויות להתנדבות וסיוע ברחבי הארץ. אתם רק צריכים לבחור מתי ואיפה תוכלו לעזור

  • התנדבות
עידית טוויל

18.7- 19.7 - סיוע לילדי עולים מהעדה האתיופית

עזרו למשפחות מהעדה האתיופית בחיפה וביבנה. באמצעות תוכנית גמל"א תוכלו להתנדב במגוון דרכים כגון: עזרה בלימוד ילדים ובני נוער, מתן תמיכה ועידוד, הקניית כלים לשיפור יכולות הלימוד שלהם ועוד. כל עזרה תשפר את מצבם ותחזק את תחושת השייכות של המשפחות בחברה הישראלית.

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה

18.7 - העברת הרצאות ושיעורים לקשישים

הקדישו מזמנכם לקשישים מקסימים ממועדוני קשישים ברחבי ראשל"צ. אתם מוזמנים להעביר להם הרצאות, להקרין להם סרט, לשתף אותם בסדנה אומנותית ועוד. כך תוכלו לשפר את מצב הרוח שלהם. כל תשומת לב מכם מעודדת ומשמחת אותם מאוד.

21.7 - צביעת בית של משפחה מעוטת יכולת

בואו לרענן את כישורי הצביעה והשיפוץ שלכם ולעזור למשפחה נזקקת. עזרו בהכנת הבית לצביעה, בסתימת חורים בקירות ובצביעת הבית. בזכותכם תהנה המשפחה מתנאי מחייה טובים יותר שיגרמו להם לתחושה נעימה והרבה אושר.

21.7 - טיפול בכלבים עזובים

עמותת 'הרצליה אוהבת חיות' מטפלת בכלבים העזובים בעיר ומעניקה להם יחס חם ואוהב. הצטרפו לעמותה ועזרו לשפר את תנאי המחייה של הכלבים. באמצעות טיול קצר, משחק ומתן תשומת לב, תסייעו בשמירה על בריאותם.

21.7 - בילוי עם ילדים ממשפחה אומנת

משפחה אומנת בראשון לציון מפעילה מועדונית לכ-15 ילדים שהופנו אליהם ממחלקת הרווחה. בואו לסייע למשפחה ולשמח את הילדים. תוכלו לטייל עימם, לקחת אותם לקולנוע, לשחק איתם ועוד. כל תשומת לב מכם חשובה לילדים.

22.7 - הגשת מזון בבית תמחוי

עזרו לנזקקים רבים מאזור ת"א הנתמכים על ידי עמותת "לשובע". העמותה מפעילה מסעדה באזור התחנה המרכזית ומספקת לקשישים, עולים חדשים, מובטלים ונכים ארוחה מלאה מידי יום. בואו לקחת חלק בהגשת הארוחה והשתייה ובמתן תשומת לב חמה לסועדים במקום.

22.7 - אריזה וחלוקת מזון

לעמותת 'שכן טוב' בת"א דרושים מתנדבים לאריזה וחלוקת מוצרי מזון בסיסי למשפחות נזקקות מאזור דרום ת"א. סלי המצרכים נארזים ומחולקים מידי שבוע לקראת שבת ומשפרים מאוד את תנאיהם הקשים של המשפחות. גם אתם יכולים לקחת חלק בעזרה למשפחות אלו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully