בן 21 מפתח תקווה הורשע ברצח שני חסרי בית

רוסטיסלב בוגוסלבסקי הורשע ברצח שני חסרי בית, בדקירת אדם נוסף ובהתעללות בבעלי חיים. התובעות במשפטו טענו כי רצח את חסרי הבית בעקבות שנאתו לאלכוהוליסטים רוסים

גלעד גרוסמן
01/07/2010
איתי חסיד

(צילום: איתי חסיד, עריכה: יאיר דניאל)

עוד בוואלה!

עד כמה חשובה התדמית להצלחה האישית?

מערכת וואלה! בשיתוף מאיה נוטקוביץ'בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע בצהריים (חמישי) את רוסטיסלב בוגוסלבסקי בן 21 מפתח תקווה ברצח שני חסרי בית. בנוסף הורשע בוגוסלבסקי בחבלה בכוונה מחמירה והתעללות בבעלי חיים. הרשעתו התבססה בעיקר על הודאותיו בפני אביו ובפני מדובב. הודאות שמאוחר יותר הוא חזר מהן וטען כי ניסה להרשים את אביו ולהרתיע את המדובב.

הוא הורשע בכך שב-2007 רצח שני חסרי בית ודקר אדם נוסף. בנוסף הורשע בכך שהרג מאות חתולים וביתר חלק מפגריהם. התובעות במשפט עורכות הדין אנה אבידוב וקרן וקסלר מפרקליטות מחוז מרכז טענו במהלך המשפט כי בוגוסלבסקי ביצע את הרצח עקב שנאתו לאלכוהוליסטים רוסים. זאת לטענתן מכיוון שהיו אלכוהוליסטים שעשו את צרכיהם בחצר ביתו.

פרקליטו עורך הדין דניאל חקלאי ביקש שלא לגזור עליו עונש של מאסר עולם כמתחייב מהרשעת רצח אלא עונש נמוך יותר. הוא הודיע לשופטים שבידיו חוות דעת פסיכיאטרית הקובעת כי מרשו סובל מליקויים נפשיים ולכן יש לראות בכך אחריות מופחתת.

בנערותו של בוגוסלבסקי הוא חבר לשני נערים נוספים שלימים היו חברים בקבוצה הניאו נאצית שפעלה בפתח תקווה. יחד איתם תקף נערים חרדים ואף היה מעורב בהצתת בית כנסת. הוא נעצר בעקבות הדבר ונידון לחצי שנת מאסר. לדברי פרקליטו לאחר שחרורו מהכלא הידרדר מצבו הנפשי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully